Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups backup power supply ] αγώνας 216 προϊόντα.
Αξιόπιστη προστασία ισχύος Pwm Up με 50hz/60hz έξοδο και είσοδο
| Τεχνολογία: | 220V |
|---|---|
| Τύπος: | PWM UPS |
| Συχνότητα εξόδου: | 50Hz/60Hz |
Το μακροχρόνιο πακέτο μπαταριών λιθίου EV έχει σχεδιαστεί για να παρέχει σταθερή ισχύ σε εκτεταμένους κύκλους φόρτισης σε ηλεκτρικά οχήματα
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ελαφριά και ισχυρή μπαταρία LiFePO4 12V 100ah με πυκνότητα ενέργειας 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
Σπίτι Εφεδρική Ενέργεια Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας Λιθίου Συστήματα μπαταρίας με Smart BMS 48V 100Ah
| Εποχή εγγύησης: | 10 έτη |
|---|---|
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 24V/48V/51.2V |
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
Προστασία μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS δύναμης με τη διεπαφή επικοινωνίας SNMP RS232 RS485
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP |
|---|---|
| Ικανότητα: | 20kVA-200kVA |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
Μακρύς μίνι εξοπλισμός ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 100V-240V οικονομικός Uninterruptible δύναμης
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
Πηγή αδιάλειπτης ισχύος υψηλής απόδοσης χαμηλής συχνότητας με οθόνη LCD με έξοδο καθαρού ημιτονοειδούς κύματος
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
Χρόνος μεταφοράς υψηλής συχνότητας 0ms Online Τροφοδοτικό UPS με υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/υπέρβαση θερμοκρασίας/μπαταρία Χαμηλή τάση
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
Μακροχρόνια και ισχυρή μπαταρία LFP με μπαταρία 12V24V48V για αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Προαιρετικό ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Προϊόν Na Me: | 12V24V48V |
Υψηλό μίνι συνεχές ρεύμα UPS, μπαταρία συμβατότητας λίθιου υψηλής ικανότητας ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης UPS
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό/μέταλλο |
| Τομέας της εφαρμογής: | Όργανο ελέγχου, δρομολογητής, διαποδιαμορφωτής, χρονικό όργανο καταγραφής, ηλιακό πλαίσιο κ.λπ. |

