Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups backup power supply ] αγώνας 216 προϊόντα.
Μίνι λι λίθιου ΣΥΝΕΧΟΥΣ Γ τεχνολογίας UPS 15W 30W 60W - ιονική μπαταρία για το σημείο εισόδου δρομολογητών VOIP CCTV
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
Πολυ μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS μπαταρία 5V 9V 12V φορητό σε απευθείας σύνδεση UPS παραγωγής για τη κάμερα και το διαποδιαμορφωτή IP
| Τύπος: | On-line |
|---|---|
| Φάση: | Μονή φάση |
| Εύρος τάσης: | 100-240Vac |
Πολυ μπαταρία λίθιου υψηλής ικανότητας τεχνολογίας UPS Γ παραγωγής φορητή on-line για τη κάμερα IP
| Όνομα προϊόντων: | Μίνι μπαταρία UPS φορητό σε απευθείας σύνδεση UPS λίθιου ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS υψηλής ικανότητας για τη κάμερ |
|---|---|
| Φάση: | ενιαία φάση |
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
20KVA σε απευθείας σύνδεση σύστημα UPS, εφεδρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος UPS με των οδηγήσεων/επίδειξη LCD
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρος |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
10ms παροχή ηλεκτρικού ρεύματος χρονικών UPS μονάδων μεταφοράς 60W 120W με AGM 12V 7/9AHAH την μπαταρία
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
1000va 600w σε μη απευθείας σύνδεση εφεδρικό UPS, τροποποιημένο κύμα μίνι UPS ημιτόνου για το lap-top
| εφεδρικός χρόνος: | 20 λεπτά για τον υπολογιστή |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 2 χρόνια |
| ΧΡΏΜΑ:: | μαύρος |
Τροποποιημένος αναστροφέας τεχνολογίας UPS Γ κυμάτων ημιτόνου για την επίδειξη εγχώριων αποθηκών LCD/LED αυτοκινήτων
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Απεικόνιση: | LCD/LED προαιρετικός |
500VA~3KVA αυτόματη χρέωση κυμάτων ημιτόνου γραμμών διαλογική τροποποιημένη UPS με την πλαστική περίπτωση μετάλλων, 110V/120V 220V/230V/240V
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Τύπος: | line διαδραστικό UPS |
| Φάση: | Μονοφασικοί |
Overvoltage ενιαίας φάσης υψηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση 1KVA τεχνολογίας UPS Γ επίδειξης LCD προστασία
| Ονομασία προϊόντος: | 10kva online ups τιμές |
|---|---|
| Τύπος: | On-line |
| Βάρος: | Προσαρμοσμένο |
Σε απευθείας σύνδεση Γ υψηλής συχνότητας τριφασικό 1KVA 2KVA 3KVA 40Hz-70Hz τεχνολογίας UPS για το γραφείο
| Τόπος καταγωγής: | guangdong Κίνα |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | CE/ROSH |
| Φάση: | Τριφασικός |

