Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups system 7ah lead acid battery ] αγώνας 39 προϊόντα.
Εφεδρική ικανότητα μπαταριών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος συστημάτων UPS 7AH 9AH 12AH 18AH
| Ικανότητα μπαταριών: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Τύπος: | PWM UPS |
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
2.05kg weight sealed sulfuric acid battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Ικανότητα: | 7ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Βαθιά μπαταρία ΠΗΚΤΩΜΑΤΩΝ ηλιακού πλαισίου κύκλων, μπαταρία αποθήκευσης δύναμης 65-200Ah για το ηλιακό σύστημα
| Εφαρμογή: | UPS, σύστημα ηλιακής ενέργειας αέρα, εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Τύπος συντήρησης: | ελεύθερος |
| Χρώμα: | Ο Μαύρος ή συνήθεια |
AGM συντήρησης μεριδίου 12V200AH ελεύθερη μπαταρία ΠΗΚΤΩΜΆΤΩΝ
| Ικανότητας: | 200Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| εφαρμογή: | UPS, σύστημα ηλιακής ενέργειας αέρα, εξοπλισμός τηλεπικοινωνιών |
όξινη μπαταρία πηκτωμάτων μολύβδου 12v για το UPS, τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα, σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
POS τροποποιημένο κύμα UPS ημιτόνου μηχανών 1500VA USB RJ45 RJ11
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμή διαλογικό UPS |
| Φάση: | ενιαία φάση |
Υψηλής απόδοσης αλληλεπιδραστική γραμμή sinus wave ups 600va / 800va / 1200va
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Αδιάβροχο: | GSM |
Τοπ γραμμή διαλογικό UPS υποδοχών 800VA 1000VA 1500VA USB
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμή διαλογικό UPS |
| Φάση: | ενιαία φάση |
σε απευθείας σύνδεση διαλογική UPS παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 1.5KVA 24VDC 45-65Hz για το δίκτυο υπολογιστών
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Βραχυκύκλωμα, υπερτίμηση μπαταριών, overdischarge, υπερφόρτωση |
| Βάρος: | 4.8-17.3kg |
Γραμμή των οδηγήσεων LCD διαλογικό UPS 1000va 2 χρονικό 93% εναλλασσόμενο ρεύμα Effciency μεταφοράς ~ 6ms
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Βραχυκύκλωμα, υπερτίμηση μπαταριών, overdischarge, υπερφόρτωση |
| Χρόνος μεταφοράς: | 2 6 κα ~ (χαρακτηριστική), κα 10 (μέγιστο) |

