Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups system 7ah lead acid battery ] αγώνας 39 προϊόντα.
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups χωρητικότητα μπαταρίας 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Ικανότητα δύναμης: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
7AH/9AH/12AH/18AH χωρητικότητα μπαταρίας μονωλικός τύπος UPS 220V PWM UPS
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | ≤10ms |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz |
Αξιόπιστη προστασία ισχύος Pwm Up με 50hz/60hz έξοδο και είσοδο
| Τεχνολογία: | 220V |
|---|---|
| Τύπος: | PWM UPS |
| Συχνότητα εξόδου: | 50Hz/60Hz |
2KVA στήριγμα μπαταριών κυμάτων UPS ημιτόνου με την προστασία βραχυκυκλώματος υπερφόρτωσης
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
1KVA-5KVA η καθαρή διαλογική UPS κυμάτων ημιτόνου τάξη γραμμών τοποθετεί την εγκατάσταση
| Όνομα προϊόντων: | Γραμμή διαλογικό UPS |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Υλικό: | Διανοητικός |
2 ελεγχόμενη ΚΜΕ Overvoltage κυμάτων ημιτόνου 1KVA καθαρή εγχώριο UPS προστασία
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
2KVA καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
Καθαρή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων ημιτόνου USB RS232 RJ45 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| Διεπαφή: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Ικανότητα δύναμης: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
| Συχνότητα: | 50/60hz |
Χρόνος μεταφοράς ≤ 10 ms Καθαρός μετατροπέας κύματος sinus με προστασία από υπερθερμοκρασία
| Χρώμα: | Μαύρο |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 7Ah/9Ah/12Ah/14Ah/18Ah/24Ah/36Ah/48Ah |
| Χρόνος μεταφοράς: | ≤10ms |

