Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups valve regulated rechargeable battery ] αγώνας 25 προϊόντα.
25.6v Ηλιακό σύστημα Βαλβίδα ρυθμιζόμενη επαναφορτιζόμενη μπαταρία 100 Ah
| Τετάρτη: | 25.6 |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας: | VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
2.05kg weight 12v valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
2.05kg weight 12v sealed valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
2.55kg weight 12v valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,55 κλ |
OEM Χωρίς συντήρηση υλικό περιβλήματος ABS επαναφορτιζόμενη βαλβίδα ρυθμιζόμενη μπαταρία μολύβδου για μακροχρόνια απόδοση UPS
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Η βαλβίδα UPS ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου με το ανώτατο ρεύμα απαλλαγής 300A
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 300A |
| Μόνο ποσοστό απαλλαγής: | ≤3%/month |
Η χρησιμοποίηση του βελτιωμένου AGM διαχωριστή σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
300α Vrla Ρυθμισμένη μπαταρία μολύβδου για τηλεπικοινωνιακό σύστημα / ηλιακό σύστημα / Ups
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος τερματικού: | Με νήματα |
| Τύπος μπαταρίας: | VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου |
Επαναφορτιζόμενη Vrla ηλιακών συστημάτων βαθιά μπαταρία κύκλων 12v 9ah
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
2.55kg weight maintenance free valve regulated lead acid rechargeable battery for UPS application
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 9ah |
| Τάση: | 12V |

