Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups valve regulated rechargeable battery ] αγώνας 25 προϊόντα.
Ρυθμισμένη βαλβίδα επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12V 150Ah VRLA
| Ικανότητα: | 150ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Όνομα προϊόντων: | 12V επανακαταλογηστέα βαλβίδα μπαταριών μολύβδου η όξινη ρύθμισε την όξινη μπαταρία 12V μολύβδου |
Αξιόπιστη βαλβίδα ρυθμιζόμενη μπαταρία ολικού οξέος σειρά VP βαθύ κύκλο μπαταρία 12V
| Υλικό: | Οξύ μολύβδου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15℃~50℃ |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
Η βαλβίδα ABS 12v 7ah ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Επανακαταλογηστέο VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου, όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας
| Τάση: | 2V, 6V. 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Η επανακαταλογηστέα βαλβίδα ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπ |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, φωτεινός σηματοδότης, τηλεπικοινωνίες, κ.λπ. |
Διπλή σφραγίζοντας μπαταρία κύκλων 250Ah UPS 12V VRLA βαθιά
| Ικανότητα: | 1.3-250Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Όνομα προϊόντων: | 12V βαθύς κύκλος μπαταριών μολύβδου ο όξινος σφράγισε μολύβδου την όξινη όξινη μπαταρία μολύβδου μπα |
Το επανακαταλογηστέο τερματικό F1 σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS
| τάση: | 6V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | F1 τελικό 6 βολτ σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS, επαναφορτιζόμενη ρυθμισμ |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
F1/F2 τελικό 12v 9ah VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
12V επαναφορτιζόμενη βαλβίδα ρυθμιζόμενη μπαταρία μολύβδου για ηλιακό σύστημα 9Ah χωρητικότητα 20hr-rate έως 1,75V ανά κύτταρο 25 C
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,55 κλ |
2.05 Kg 12 volt rechargeable valve regulated lead acid battery for solar system system
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
η επανακαταλογηστέα βαλβίδα 12v 9ah ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για το σύστημα UPS
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | περ. 2.5kg |

