Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ valve regulated lead acid battery 12v ] αγώνας 44 προϊόντα.
Η διπλή σφράγιση VRLA ρύθμισε τα όξινα συστήματα υψηλής δύναμης UPS μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε τα όξινα συστήματα υψηλής δύναμης UPS μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
F1/F2 τελικό 12v 9ah VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
Η εύκολη εγκατάσταση VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα ηλιακής ενέργειας
| Όνομα Προϊόντος: | Όξινος τύπος μπαταριών πηκτωμάτων μολύβδου για τα συστήματα ηλιακής ενέργειας, συστήματα UPS, εξοπλι |
|---|---|
| εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, φωτεινός σηματοδότης, τηλεπικοινωνίες, κ.λπ. |
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
Η βαλβίδα ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία 12v 4.5ah μολύβδου για το σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 4.5Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 1.42Kg |
2.55kg weight maintenance free valve regulated lead acid rechargeable battery for UPS application
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 9ah |
| Τάση: | 12V |
12V επαναφορτιζόμενη βαλβίδα ρυθμιζόμενη μπαταρία μολύβδου για ηλιακό σύστημα 9Ah χωρητικότητα 20hr-rate έως 1,75V ανά κύτταρο 25 C
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,55 κλ |
2.55kg weight valve regulated lead acid battery 12v for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
12V 7Ah VRLA ρυθμιζόμενη μπαταρία μολύβδου επαναφορτιζόμενη σφραγισμένη μπαταρία μολύβδου
| Διάρκεια κύκλου: | 500-1000 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 7Ah |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
Η όξινη μπαταρία μολύβδου Vrla, βαλβίδα ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Σφραγισμένος μολύβδου όξινος τύπος μπαταριών κύκλων μπαταριών βαθύς για τα συστήματα ηλιακής ενέργει |
| Σφραγισμένος τύπος: | σφραγισμένος |
Κολλημένη επίπεδη όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας τύπων, AGM VRLA βαθιά μπαταρία κύκλων
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε την όξινη όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά γ |
| Εγγύηση: | 1 έτος |

