Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
G TECH 512V υψηλής τάσης 102,4KWH LiFePO4 μπαταρία με 6000 μακράς διάρκειας κύκλου για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 512V |
| Ικανότητα: | 200 Ah |
Μπαταρία LiFePO4 48V 100Ah 5KWH Βαθύ Κύκλου για Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας Τοποθετημένη σε Ράφι
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 48V |
| Ικανότητα: | 100 ΑΧ |
G TECH Συσσωρεύσιμο Πακέτο Μπαταριών LiFePO4 20.48KWH με 6000 Μεγάλο Κύκλο Ζωής για Αποθήκευση Ηλιακής Ενέργειας
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 51,2 V |
| Ικανότητα: | 400AH |
G TECH 12.8V314AH Αντικατάσταση οξέος μολύβδου LiFePO4 μπαταρία 6000 φορές
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 12,8 V |
| Ικανότητα: | 314 Αχ |
G TECH 51.2V 314Ah 16KWH LiFePO4 μπαταρία με 6000 μακρά διάρκεια κύκλου για κατοικιακή αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 51,2 V |
| Ικανότητα: | 314 Αχ |
G TECH 51.2V 300Ah 15KWH LiFePO4 μπαταρία με 6000 μακράς διάρκειας κύκλου ζωής για κατοικιακή αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 51,2 V |
| Ικανότητα: | 300 Ah |
G TECH 51.2V 200Ah 10KWH Τείχος LiFePO4 μπαταρία με μακρύ κύκλο ζωής για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 51,2 V |
| Ικανότητα: | 200 Ah |
Συσκευή μπαταρίας LiFePO4 51.2V 200Ah 10KWH Συσκευή αποθήκευσης ενέργειας για UPS
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 51,2 V |
| Ικανότητα: | 200 Ah |
G TECH 25,6V 200Ah LiFePO4 μπαταρία με 6000 κύκλους ζωής για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο |
| Χρόνος παράδοσης: | 5-7 εργάσιμες |
G TECH 12.8V200AH Αντικατάσταση οξέος μολύβδου LiFePO4 μπαταρία 6000 φορές
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 12,8 V |
| Ικανότητα: | 200 Ah |

