Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
G TECH 12.8V50AH Αντικατάσταση οξέος μόλυβδου LiFePO4 μπαταρία 6000 φορές Μακρό κύκλο ζωής
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 12,8 V |
| Ικανότητα: | 50 Αχ |
G TECH 25.6V100AH Αντικατάσταση οξέος μόλυβδου LiFePO4 μπαταρία 6000 φορές Μακρό κύκλο ζωής
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 25,6 V |
| Ικανότητα: | 100 ΑΧ |
LiFePO4 βαθύ κύκλο 51.2V100AH 5KWH μπαταρία για αποθήκευση ηλιακής ενέργειας
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 51,2 V |
| Ικανότητα: | 100 ΑΧ |
G TECH 51.2V100AH 5KWH Τείχος LiFePO4 μπαταρία εγγύηση μακράς διάρκειας ζωής
| Υλικό: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικό: | 51,2 V |
| Ικανότητα: | 100 ΑΧ |
Ηλιακή μπαταρία 12V,24V,48V 51.2V 100Ah,200Ah,314Ah
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο και ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C, Western Union |
Ηλεκτρονικές μονάδες UPS σειράς 60KVA τύπου 3
| Τύπος: | αδιάλειπτη παροχή ενέργειας |
|---|---|
| Τάση εισόδου: | 380/400/415 VAC |
| Τάση εξόδου: | 380/400/415 VAC |
Συμπαγής Βιομηχανική Τροφοδοσία UPS με Αρθρωτό Σχεδιασμό και Επεκτάσιμη Χωρητικότητα Κατάλληλη για Δύσκολες Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ελαστική παροχή ισχύος εισόδου πολλαπλής τάσης UPS G Tech που υποστηρίζει διάφορα βιομηχανικά πρότυπα και διαμορφώσεις
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Αδιάλειπτη παροχή ενέργειας (UPS) υψηλής ισχύος και υψηλής συχνότητας, προσφέροντας υψηλή ικανότητα υπερφόρτωσης και γρήγορο χρόνο απόκρισης, εξασφαλίζοντας εφεδρική τροφοδοσία σε συστήματα έκτακτης ανάγκης
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Εύκολη εγκατάσταση φιλική προς τον χρήστη διεπαφή G Tech UPS βελτιστοποιημένη για μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις και εφαρμογές απομακρυσμένων χώρων
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

