Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 10kva ups uninterruptible power supply ] αγώνας 57 προϊόντα.
Μονοφασικό 1kva 10Kva Ηλεκτρονικό UPS Power Guard υψηλής συχνότητας
| Ονομασία προϊόντος: | Ενιαία φάση σε απευθείας σύνδεση UPS, 1kva στη σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα UPS, σπίτι UPS 1 |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης: | 1.0 |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Υψηλή συχνότητα 0ms Χρόνος μεταφοράς LCD Οθόνη Online UPS
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 1.0 |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
Σε απευθείας σύνδεση UPS 10KVA τύπων ραφιών ασφαλής δύναμη υψηλής συχνότητας με PF 1,0
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | ≥95.5% |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
≥95,5% Απόδοση Εικονική οθόνη LCD υψηλής συχνότητας online ups 6kva / 10kva
| χωρητικότητα μπαταρίας: | 10-100AH |
|---|---|
| Δυναμικό μπαταρίας: | 48V/96V/192V/384V |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Τύπος υψηλής συχνότητας 1kva 2kva 3kva για το δίκτυο εξοπλισμού γραφείου
| Δυναμικότητα: | 10KVA-200KVA |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Εμφάνιση: | LCD |
Σε απευθείας σύνδεση μπαταρία εφεδρικό 220V υψηλής συχνότητας 6kVA-10kVA LCD/LED
| Ικανότητα δύναμης: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
Gp33 3 φάσεις χαμηλής συχνότητας βιομηχανικές 10-200kva με διασύνδεση επικοινωνίας Rs232
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Εμφάνιση: | LCD |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
PTEC Online Διπλής μετατροπής Μονό φάσης UPS 1-10kva PF 1.0
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος: | Τύποι πύργων υψηλής συχνότητας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Τεχνική ένταση: | 220V/230V/240V |
Υψηλής συχνότητας Online UPS 1.0 Εξόδου Προστασία Συντελεστή Ισχύος Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπερβολική θερμοκρασία/Μπαταρία Χαμηλή τάση
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
| Επίδειξη: | LCD |
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS βραχυκύκλωμα υπερφόρτωσης CE ROHS πέρα από την προστασία θερμοκρασίας
| Όνομα προϊόντων: | Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS |
|---|---|
| Παράλληλη ικανότητα: | μέχρι 8 μονάδες |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP |

