Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 12 8v lifepo4 battery pack ] αγώνας 31 προϊόντα.
λίθιο-ιονική μπαταρία ασφάλειας 12.8V 6Ah 76.8Wh για την όξινη αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 6AH |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | Lifepo4 |
ιονική μπαταρία λίθιου κύκλων 12.8V 80Ah βαθιά για την αντικατάσταση μπαταριών Vrla
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 80Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | Lifepo4 |
ιονικό πακέτο μπαταριών λίθιου 89.6Wh 12.8V 6AH για το UPS
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
li-ion battery for solar energy storage
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί και ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
Επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V ηλιακής ενέργειας Lifepo4 UPS για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) για την ενεργειακή αποθήκευση |
| Τελικός τύπος: | F2 |
μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 12.8V 100Ah για Telcom
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V100Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | M8 |
μπαταρία λίθιου 12.8V 10Ah Lifep04 με Alumium Shell
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V10Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | F2 |
Προσαρμόσιμη μπαταρία LiFePO4 για ποικίλες εφαρμογές
| Τύπος: | Η μπαταρία LiFePo4 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Μέγεθος: | 229mm*138mm*208mm |
λίθιο-ιονική μπαταρία ποδηλάτων ασφάλειας Ε 12.8V 24Ah για το σύστημα UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 24AH |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
12V επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V μπαταριών Lifepo4 λι ιονική για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12V επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V μπαταριών Lifepo4 λι ιονική για την ενεργειακή αποθήκευση |
| Τελικός τύπος: | F2 |

