Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 12 8v lifepo4 battery pack ] αγώνας 31 προϊόντα.
Τελικό 12.8V 7AH 9AH LiFePO4 πακέτο μπαταριών F2
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Βαθιά όξινη μπαταρία μολύβδου κύκλων Lifepo4 89.6Wh 12.8V 6AH
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Προέλευση: | ΚΙΝΑ |
| Τελικός τύπος: | F2 |
πακέτο μπαταριών 1U 48V 100AH 12.8V 6AH Lifepo4 για το UPS
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
Επανακαταλογηστέο πακέτο 12.8V 18.75Ah 75000mAh 240Wh μπαταριών LiFePO4
| Εφαρμογή: | Ενεργειακή αποθήκευση, ηλιακή ενέργεια |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός ανεφοδιασμός ισχύος της μπαταρίας σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4 |
| Ζωή κύκλων: | >2000 χρόνοι |
12.8v 200ah Οικολογικά φιλικό Lifepo4 μπαταρία Pack Αντικατάσταση της μπαταρίας μολύβδου οξέος
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 200Ah |
| Πεδίο θερμοκρασίας φόρτισης: | 0-60°C |
12.8V 100AH Πολυδιάστατη μπαταρία LiFePO4 για βιομηχανικά και εμπορικά
| Ονομαστική τάση τάσης: | 12.8V |
|---|---|
| Οργανωτής κατασκευής: | - Ναι, ναι. |
| Χημεία: | LiFePO4 |
πακέτο μπαταριών 12.8V 18Ah LiFePO4 για την όξινη αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 18Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
Συσκευή μπαταρίας 12V 50Ah LiFePO4 για ηλιακή και ηλεκτρική ενέργεια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 5 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
3000 μπαταρία λίθιου χρονικών κύκλων 12.8V 9AH UPS lifepo4
| Χρώμα: | μπλε |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong Κίνα |
επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V 6Ah Lifepo4 για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V6Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | F2 |

