Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 12 8v lifepo4 battery pack ] αγώνας 31 προϊόντα.
όξινη μπαταρία μολύβδου κύκλων UPS 12.8V 12Ah βαθιά για την αντικατάσταση συστημάτων UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 12Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
Ηλιακή 12V 9ah Lifepo4 επαναφορτιζόμενη μπαταρία UPS για την ενεργειακή αποθήκευση
| Όνομα προϊόντων: | Μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
|---|---|
| Δύναμη: | 12V 9ah |
| Τύπος μπαταριών: | Lifepo4 μπαταρία |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Όνομα προϊόντος: | Υψηλής συχνότητας Online UPS αδιάλειπτης τροφοδοσίας με λύση μπαταρίας λιθίου |
|---|---|
| Κυματική μορφή: | Καθαρό ημιτονοειδές κύμα |
| Εφαρμογή: | Εξοπλισμός πληροφορικής, διακομιστές, δρομολογητές και συστήματα δικτύου, ιατρικές συσκευές κλπ. |
60Ah βαθύς κύκλος 12,8 ασφάλειας ιονική μπαταρία λίθιου Β για το σύστημα UPS
| Ονομαστική τάση: | 12.8V |
|---|---|
| Ικανότητα μπαταριών: | 60Ah |
| Λίθιο-ιονικός τύπος: | LiFePO4 |
εφεδρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υπολογιστών 65Hz Lifepo4 με τη λειτουργία Avr
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | PWM |
|---|---|
| Παροχή υπηρεσιών cOem: | ναι |
| Επίδειξη: | LED/LCD προαιρετικός |
Βαθιά κύκλος 12V 100Ah μπαταρία λιθίου για υποστήριξη ισχύος UPS και αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Μεγάλη χωρητικότητα 12V 300Ah μπαταρία λιθίου για ηλιακή ενέργεια και ηλεκτρική ενέργεια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 5 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Μακρά διάρκεια ζωής 51.2V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Μακρά διάρκεια ζωής 51.2V 100Ah μπαταρία λιθίου για αποθήκευση ενέργειας WiFi
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS με μπαταρία λιθίου True Double Version Standard 2U Rack Type
| Ονομαστική τάση: | 220/230/240VAC |
|---|---|
| Η μπαταρία: | LiFePO4 |
| Εισαγωγή γεννήτριας: | Υποστήριξη |

