Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 12v sealed deep cycle battery ] αγώνας 37 προϊόντα.
σφραγισμένη βαθιά μπαταρία κύκλων 12v για το UPS, τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα, σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
12V Sealed Deep Cycle VRLA Battery for Solar System 9Ah Capacity 2.55kg Weight
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
υψηλός - η ποιότητα σφράγισε τη βαθιά μπαταρία κύκλων για το UPS, τις τηλεπικοινωνίες, το σύστημα συναγερμών και το ηλιακό σύστημα
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Διπλή σφραγίζοντας μπαταρία κύκλων 250Ah UPS 12V VRLA βαθιά
| Ικανότητα: | 1.3-250Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Όνομα προϊόντων: | 12V βαθύς κύκλος μπαταριών μολύβδου ο όξινος σφράγισε μολύβδου την όξινη όξινη μπαταρία μολύβδου μπα |
Κολλημένη επίπεδη επαναφορτιζόμενη μπαταρία Vrla κύκλων 12v 9ah βαθιά
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
Η βαλβίδα ABS 12v 7ah ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
2.05kg weight sealed deep cycle vrla battery 12v for solar system application
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Κίνα # 1 σταθερή μπαταρία ποιοτικών βαθιά κύκλων για την ηλιακή αποθήκευση
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Η βαλβίδα ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία 12V 200Ah, βαθιά όξινη μπαταρία μολύβδου μολύβδου κύκλων για ηλιακό
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Η βαλβίδα ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία 12V 200Ah, βαθιά όξινη μπαταρία μολύβδου μολύβδου κύ |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
Επαναφορτιζόμενη Vrla ηλιακών συστημάτων βαθιά μπαταρία κύκλων 12v 9ah
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |

