Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 12v sealed deep cycle battery ] αγώνας 32 προϊόντα.
2.55kg weight deep cycle vrla battery 12v for solar system application
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 2,55 κλ |
AGM VRLA ρύθμισε την όξινη συντήρηση μπαταριών μολύβδου ελεύθερη με τη ζωή 400 κύκλων
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM βαθύς τύπος μπαταριών κύκλων μπαταριών για τα συστήματα ηλιακής ενέργειας, συστήματα UPS, εξοπλι |
| Σφραγισμένος τύπος: | σφραγισμένος |
Το συμπαγές σχέδιο VRLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη τελική σφράγιση κύκλων μπαταριών βαθιά
| Τάση: | 2V, 6V, 12V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Ρυθμισμένη βαλβίδα επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12V 150Ah VRLA
| Ικανότητα: | 150ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Όνομα προϊόντων: | 12V επανακαταλογηστέα βαλβίδα μπαταριών μολύβδου η όξινη ρύθμισε την όξινη μπαταρία 12V μολύβδου |
Μη Spillable UPS 12v VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
Επανακαταλογηστέο VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου, όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας
| Τάση: | 2V, 6V. 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Η επανακαταλογηστέα βαλβίδα ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπ |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, φωτεινός σηματοδότης, τηλεπικοινωνίες, κ.λπ. |
12v 100ah VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για το ηλιακό σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 100Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12v |
| Βάρος: | Περ. 34.50Kg |
AGM ο διαχωριστής 6AH UPS VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
| Τερματικό: | Τελικό F1/F2 |
όξινη μπαταρία μολύβδου 12v100AH VRLA για το σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 20~30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης ανασυνδυασμένης αεριζόμενης μπαταρίας μολύβδου 300A
| Τελικός τύπος: | Περασμένος κλωστή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
| Διαστάσεις: | L*W*H=330*172*214mm |

