Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 12v sealed deep cycle battery ] αγώνας 32 προϊόντα.
Όξινη μπαταρία μολύβδου δύναμης 12v 9Ah VRLA τηλεπικοινωνιών UPS εφεδρική
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
Η όξινη μπαταρία μολύβδου Vrla, βαλβίδα ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Σφραγισμένος μολύβδου όξινος τύπος μπαταριών κύκλων μπαταριών βαθύς για τα συστήματα ηλιακής ενέργει |
| Σφραγισμένος τύπος: | σφραγισμένος |
Επαναφορτιζόμενη βαθιά μπαταρία πηκτωμάτων κύκλων 12V 150Ah VRLA όξινη
| Ικανότητα: | 150ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Όνομα προϊόντων: | 12V150Ah ο βαθύς κύκλος σφράγισε μολύβδου την όξινη μπαταριών επαναφορτιζόμενη ρυθμισμένη βαλβίδα μο |
Η ηλιακή ενέργεια συστημάτων UPS σφράγισε την όξινη βαθιά μπαταρία κύκλων μολύβδου με την εξουσιοδότηση 1 έτους
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | VRLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη για |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
SLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη για τα συστήματα UPS, ηλιακή ενέργεια
| Τάση: | 12V, 6V, 2V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | SLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη για |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
F1 τελικό 12 βολτ σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12 βολτ σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου, όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας για τα συστή |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Αξιόπιστη βαλβίδα ρυθμιζόμενη μπαταρία ολικού οξέος σειρά VP βαθύ κύκλο μπαταρία 12V
| Υλικό: | Οξύ μολύβδου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15℃~50℃ |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
AGM συστημάτων συναγερμών μπαταρία τύπων διαχωριστών 12v 9ah Vrla
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
Κολλημένη επίπεδη όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας τύπων, AGM VRLA βαθιά μπαταρία κύκλων
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε την όξινη όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά γ |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
2.05kg weight deep cycle vrla battery 12v for solar system application
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |

