Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 12v sla battery ] αγώνας 19 προϊόντα.
2.05kg weight 12v sla battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 2,05 κλ |
agm μπαταρία αποθήκευσης μπαταριών sla 12v 7ah για το UPS, τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα, σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
2.05kg weight 12v sla rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
AGM VRLA ρύθμισε την όξινη ζωή κύκλων μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά υψηλή για τα συστήματα UPS
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM γενικός SLA τύπος μπαταριών μπαταριών για τα συστήματα ηλιακής ενέργειας, συστήματα UPS, εξοπλισ |
| Τύπος συντήρησης: | ελεύθερο |
SLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη για τα συστήματα UPS, ηλιακή ενέργεια
| Τάση: | 12V, 6V, 2V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | SLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη για |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
Βαθύ κύκλο 12V 200Ah μπαταρία λιθίου για τροχόσπιτο / κάμπινγκ και ηλεκτρική ενέργεια
| χημική σύνθεση: | Φωσφορικό άλας σιδήρου λίθιου (LiFePo4) |
|---|---|
| Μέγιστη τάση φόρτισης: | 14.6V |
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης: | 200A |
Η διπλή σφράγιση VRLA ρύθμισε τα όξινα συστήματα υψηλής δύναμης UPS μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε τα όξινα συστήματα υψηλής δύναμης UPS μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Κολλημένη επίπεδη όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας τύπων, AGM VRLA βαθιά μπαταρία κύκλων
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε την όξινη όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας μπαταριών μολύβδου εξαιρετικά γ |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Το συμπαγές σχέδιο VRLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη τελική σφράγιση κύκλων μπαταριών βαθιά
| Τάση: | 2V, 6V, 12V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | AGM VRLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Βαθύ κύκλο 12V 6Ah μπαταρία λιθίου για UPS ενεργειακή υποστήριξη και ηλιακή
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |

