Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 12v sla battery ] αγώνας 19 προϊόντα.
Συσκευή μπαταρίας 12V 50Ah LiFePO4 για ηλιακή και ηλεκτρική ενέργεια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 5 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Βαθύ κύκλο 12V 150Ah μπαταρία λιθίου για UPS και ηλιακή
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 5 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |
Βαθύ κύκλο 12V 100Ah μπαταρία λιθίου για ηλιακή και UPS UN38.3
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 300 PC ανά ημέρα |
F1 τελικό 12 βολτ σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12 βολτ σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου, όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας για τα συστή |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
VRLA αέρισε την όξινη μπαταρία 330*172*214mm μολύβδου για τη βιομηχανική οικιακή χρήση
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Διαστάσεις: | L*W*H=330*172*214mm |
| Βάρος: | 31kg |
Επανακαταλογηστέο VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου, όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας
| Τάση: | 2V, 6V. 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Η επανακαταλογηστέα βαλβίδα ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπ |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, φωτεινός σηματοδότης, τηλεπικοινωνίες, κ.λπ. |
Η ηλιακή ενέργεια συστημάτων UPS σφράγισε την όξινη βαθιά μπαταρία κύκλων μολύβδου με την εξουσιοδότηση 1 έτους
| Τάση: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | VRLA ρύθμισε μολύβδου την όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας κύκλων μπαταριών βαθιά όξινη για |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Βαθιά κύκλος 12V 100Ah μπαταρία λιθίου για υποστήριξη ισχύος UPS και αποθήκευση ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 7 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C |
Μεγάλη χωρητικότητα 12V 300Ah μπαταρία λιθίου για ηλιακή ενέργεια και ηλεκτρική ενέργεια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τυπικό πακέτο μπαταριών εξαγωγής |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Δείγμα: 5 ημέρες, ποσότητα παραγγελίας: 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ |

