Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 30w mini dc ups ] αγώνας 29 προϊόντα.
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS 100-240Vac σειράς ECO με Overvoltage υπερφόρτωσης την μπαταρία προστασίας LiFePO4 συμπεριλαμβανόμενη
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 20~30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
2-3 ώρες Φόρτιση Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Εξοπλισμός για οθόνη και WiFi
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
12W-60W Mini DC UPS Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπέρβαση θερμοκρασίας/Προστασία αντίστροφης πολικότητας
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
0℃~+40℃ Θερμοκρασία εργασίας Mini DC UPS 12W-60W Ισχύς εξόδου για οθόνη και WiFi
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
Υψηλό μίνι συνεχές ρεύμα UPS, μπαταρία συμβατότητας λίθιου υψηλής ικανότητας ΣΥΝΕΧΟΎΣ δύναμης UPS
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό/μέταλλο |
| Τομέας της εφαρμογής: | Όργανο ελέγχου, δρομολογητής, διαποδιαμορφωτής, χρονικό όργανο καταγραφής, ηλιακό πλαίσιο κ.λπ. |
Λι - ιονικό φορητό συνεχές ρεύμα UPS μπαταριών 12v 30W 6600mAh
| Τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40db |
Οικονομική συσκευή παροχής ΣΥΝΕΧΟΎΣ Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος 5Ah 100Ah μίνι
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
Πολυ μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS μπαταρία 5V 9V 12V φορητό σε απευθείας σύνδεση UPS παραγωγής για τη κάμερα και το διαποδιαμορφωτή IP
| Τύπος: | On-line |
|---|---|
| Φάση: | Μονή φάση |
| Εύρος τάσης: | 100-240Vac |
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS 100-240Vac σειράς ECO με Overvoltage υπερφόρτωσης την προστασία
| Υλικό: | Πλαστικό/μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| Τάση εισόδου: | 100-240VAC |
Μίνι λι λίθιου ΣΥΝΕΧΟΥΣ Γ τεχνολογίας UPS 15W 30W 60W - ιονική μπαταρία για το σημείο εισόδου δρομολογητών VOIP CCTV
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |

