Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ dc power ups ] αγώνας 291 προϊόντα.
Μίνι λι λίθιου ΣΥΝΕΧΟΥΣ Γ τεχνολογίας UPS 15W 30W 60W - ιονική μπαταρία για το σημείο εισόδου δρομολογητών VOIP CCTV
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
Long Mini DC UPS Economic 5Ah-100Ah Μπαταρία 0℃~+40℃ Θερμοκρασία λειτουργίας
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging period: | 2~3Hours |
Long Mini DC UPS 100V-240V Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπέρβαση θερμοκρασίας/Αντίστροφη πολικότητα Προστασία Οικονομική αδιάλειπτη
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Charging period: | 2~3Hours |
ECO Mini αδιάλειπτη τροφοδοσία ρεύματος 2~3 ώρες Φόρτιση 5Ah-100Ah Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπερβολική θερμοκρασία/Αντίστροφη πολικότητα
| Charging Voltage: | 100V-240V |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
Πολυ μίνι ΣΥΝΕΧΗΣ UPS μπαταρία 5V 9V 12V φορητό σε απευθείας σύνδεση UPS παραγωγής για τη κάμερα και το διαποδιαμορφωτή IP
| Τύπος: | On-line |
|---|---|
| Φάση: | Μονή φάση |
| Εύρος τάσης: | 100-240Vac |
Μονάδα αδιάλειπτης ισχύος ECO Mini 100V-240V Φόρτιση 2-3 ωρών
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
Φορητό πακέτο 19.2V 27Ah 162000mAh μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος Lifepo4
| Εφαρμογή: | Τα lap-top, μίνι ψυγεία, κηφήνες, τηλεφωνούν στη χρέωση, τον ανεμιστήρα, την ενεργειακή αποθήκευση, |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | Φορητοί προμηθευτές πακέτων μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος lifepo4 |
Μακρύς μίνι εξοπλισμός ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 100V-240V οικονομικός Uninterruptible δύναμης
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
Mini DC UPS με 100V-240V Προστασία τάσης φόρτισης Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπέρβαση θερμοκρασίας/Αντίστροφη πολικότητα Μεγάλη διάρκεια ζωής
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
Μακροχρόνια παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS Uninterruptible ηλεκτρικού ρεύματος κύκλων μίνι με την μπαταρία LiFePO4
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB |

