Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ dc power ups ] αγώνας 291 προϊόντα.
Η μπαταρία λιθίου Eco Mini αδιάλειπτη παροχή ενέργειας για περιβάλλον 40C
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
|---|---|
| Δύναμη εξόδου: | 12W-60W |
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
Σταθερή απόδοση Eco Mini Dc Ups 12v για μπαταρία μολύβδου-οξέος
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | DC UPS |
| Τύπος μπαταρίας: | lead-acid μπαταρία |
30W ECO Mini DC UPS αδιάλειπτη παροχή ρεύματος Υπερφόρτωση / βραχυκύκλωμα / Υπερθετική θερμοκρασία / Αντίστροφη προστασία από πολικότητα 0C- 40C
| Δύναμη εξόδου: | 30W |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0℃~+40℃ |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
Συμπαγής Βιομηχανική Τροφοδοσία UPS με Αρθρωτό Σχεδιασμό και Επεκτάσιμη Χωρητικότητα Κατάλληλη για Δύσκολες Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
12W-60W Economic Mini Uninterruptible Power Equipment Μπαταρία λιθίου DC UPS
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
ECO Mini Uninterruptible Power Unit DC UPS με μπαταρία λιθίου
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |
18W φορητό μίνι συνεχές ρεύμα UPS με την μπαταρία λίθιου 8000mah LifeP04
| Τάση εισαγωγής: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | λιγότερο από 40dB |
2-3 ώρες Φόρτιση Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Εξοπλισμός για οθόνη και WiFi
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
|---|---|
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
| Δύναμη παραγωγής: | 12W-60W |
Μίνι UPS DC με μπαταρία λιθίου για δρομολογητή 18W 30W
| Χρόνος μεταφοράς: | κα 0 |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερτάσεις, υπερφόρτωση. |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Μίνι UPS DC με μπαταρία λιθίου για δρομολογητή 18W 30W
| Χρόνος Μεταφοράς: | 0 ms |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερτάσεις, υπερφόρτωση. |
| Εγγύηση: | 1 Έτος |

