Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ efficiency high frequency ups ] αγώνας 139 προϊόντα.
70Hz τριφασική τεχνολογία UPS Γ
| Εφαρμογή: | Μεταφορά, γραφείο, ιατρικό δωμάτιο υπολογιστών, κέντρο δεδομένων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση |
| Φάση: | Τριφασικός στη σταδιακή κατάργηση τρία |
3000W 5000W ηλιακός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου υψηλής συχνότητας καθαρός με MPPT
| Εφαρμογές ελέγχου από-πλέγματος: | Συνοδευτική δύναμη, φωτοβολταϊκή/διανεμημένη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος/διασπασμένος έλεγχος ηλεκτρι |
|---|---|
| Επίδειξη: | LCD |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Ηλεκτρονικό UPS χαμηλής συχνότητας με προστασία οθόνης LCD υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπέρβασης θερμοκρασίας & υψηλής απόδοσης 1
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
Μορφωματική σε απευθείας σύνδεση αποδοτικότητα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος 50/60Hz συνεχής 95%
| Συχνότητα: | 50/60hz |
|---|---|
| Ικανότητα: | 20kVA-200kVA |
| Όνομα προϊόντων: | Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS |
220V χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση βραχυκύκλωμα UPS πέρα από την προστασία θερμοκρασίας
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Επίδειξη: | LCD |
20kVA-200kVA Μοδική ηλεκτρονική διατήρηση ισχύος UPS με RS232/RS485/SNMP επικοινωνιακή διεπαφή
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Frequency: | 50/60Hz |
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
Διπλή μετατροπή 3 σε απευθείας σύνδεση UPS υψηλή αποδοτικότητα φάσης για τα μικρά μέσα κέντρα δεδομένων
| εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Εμφάνιση: | LCD (οθόνη επαφής) |
95% Απόδοση Αρθρωτό Συνεχές Τροφοδοτικό Παράλληλο Έως 8 Μονάδες Συχνότητα 50/60Hz
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Είσοδος 220V χαμηλής συχνότητας Online UPS 3 φάσεων
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
Τρεις φάσεις χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS με το υψηλό αποδοτικό τσιπ DSP
| εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Εμφάνιση: | LCD (οθόνη επαφής) |

