Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ efficiency high frequency ups ] αγώνας 139 προϊόντα.
Χαμηλής συχνότητας συνεχής παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 220V με το καθαρό κύμα ημιτόνου
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
| Επίδειξη: | LCD |
Τροφοδοτικό αδιάλειπτης τροφοδοσίας LCD 0ms υψηλής απόδοσης 95,5%.
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
Χαμηλής συχνότητας 220V LCD UPS σε απευθείας σύνδεση καθαρό ημιτονοειδές κύμα
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | 1 |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
Διαδικτυακό UPS χαμηλής συχνότητας με προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπερθερμοκρασίας RS232/USB/SNMP Διεπαφή επικοινωνίας
| Αποδοτικότητα: | 1 |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
| Επίδειξη: | LCD |
Χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS CE ROHS LCD καθαρή παραγωγή κυμάτων ημιτόνου επίδειξης
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
Ηλεκτρονικό UPS 220V καθαρού ημιτονοειδούς κύματος χαμηλής συχνότητας με διεπαφή επικοινωνίας RS232/USB/SNMP
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | 0,9 |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS βραχυκύκλωμα υπερφόρτωσης CE ROHS πέρα από την προστασία θερμοκρασίας
| Όνομα προϊόντων: | Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS |
|---|---|
| Παράλληλη ικανότητα: | μέχρι 8 μονάδες |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP |
MQ ο Κ. SERIES μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS 40kva τριφασική για τις τηλεπικοινωνίες
| Εφαρμογή: | Χρηματοδότηση, τηλεπικοινωνίες, εκπαίδευση, νοσοκομεία, transportation&other συσκευές δικτύων, κέντρ |
|---|---|
| χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | 19» το ράφι τοποθέτησε το μορφωματικό UPS |
| Φάση: | Τριφασικός στη σταδιακή κατάργηση τρία |
Το ράφι 19 ίντσας τοποθέτησε το μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS 40kva τριφασικό για τις τηλεπικοινωνίες
| Εφαρμογή: | τηλεπικοινωνίες, εκπαίδευση, νοσοκομεία |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | 19» το ράφι τοποθέτησε το μορφωματικό UPS |
| Φάση: | Τριφασικός στη σταδιακή κατάργηση τρία |
συνεχής χρόνος λιγότερο από 10ms μεταφοράς πηγής ισχύος 220V PWM UPS
| Ικανότητα μπαταριών: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Συχνότητα παραγωγής: | 50Hz/60Hz |
| Τάση εισαγωγής: | 220V |

