Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ efficiency high frequency ups ] αγώνας 139 προϊόντα.
Τριφασικό βιομηχανικό σε απευθείας σύνδεση UPS χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS, τριφασικά συστήματα IGBT UPS
| Εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Όνομα προϊόντων: | Τριφασικό βιομηχανικό σε απευθείας σύνδεση UPS χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS, τριφασικ |
7AH/9AH/12AH/18AH χωρητικότητα μπαταρίας μονωλικός τύπος UPS 220V PWM UPS
| Δυνατότητα μπαταρίας: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | ≤10ms |
| Συχνότητα εισόδου: | 50Hz/60Hz |
40KVA-80KVA χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS για το γραφείο/τον υπολογιστή/τις εγκαταστάσεις
| εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Εμφάνιση: | LCD (οθόνη επαφής) |
Χαμηλής συχνότητας 3 φάση σε απευθείας σύνδεση UPS 40KVA-80KVA με τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία μολύβδου
| εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | 40KVA-80KVA χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS τριφασικό σε απευθείας σύνδεση UPS για το γρ |
| Εμφάνιση: | LCD (οθόνη επαφής) |
RS232 τριφασική διπλή μετατροπή UPS 300KVA IGBT DSP
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Τριφασικά εμπορικά UPS UPS 10KVA-300KVA IGBT DSP διπλά συστήματα μετατροπής UPS |
| Τύπος μπαταριών: | Σφραγισμένη όξινη συντήρηση μολύβδου ελεύθερη |
Εφεδρική μονάδα 50Hz 60Hz παροχής χρονικού 10ms PWM UPS 220V ηλεκτρικού ρεύματος μεταφοράς
| Συχνότητα παραγωγής: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Τύπος: | PWM UPS |
| Συχνότητα εισαγωγής: | 50Hz/60Hz |
AGM μπαταριών γραμμών διαλογικό Γ κύμα ημιτόνου τεχνολογίας UPS 1200VA τροποποιημένο 1500VA
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Όνομα: | Γραμμή διαλογικό UPS |
| Φάση: | ΕΝΙΑΙΑ ΦΑΣΗ |
20KVA-200KVA χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση παροχή ηλεκτρικού ρεύματος UPS Uninterruptible
| εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Εμφάνιση: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
20KVA-200KVA σε απευθείας σύνδεση διπλή επίδειξη μετατροπής UPS LCD για τις εγκαταστάσεις γραφείων/υπολογιστών
| εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Εμφάνιση: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
Uninterruptible παροχή ηλεκτρικού ρεύματος τσιπ UPS 10-300KVA IGBT DSP
| Εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Όνομα προϊόντων: | 10KVA-300KVA χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση παροχή ηλεκτρικού ρεύματος UPS Uninterruptible |

