Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ high efficiency online ups ] αγώνας 93 προϊόντα.
Σε απευθείας σύνδεση UPS 3KVA 10KVA υψηλής συχνότητας ηλεκτρικού ρεύματος κύμα ημιτόνου παροχής καθαρό
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
≥95,5% Απόδοση Εικονική οθόνη LCD υψηλής συχνότητας online ups 6kva / 10kva
| χωρητικότητα μπαταρίας: | 10-100AH |
|---|---|
| Δυναμικό μπαταρίας: | 48V/96V/192V/384V |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
1-10kva Υψηλής συχνότητας ηλεκτρονικές ανωτάτες λειτουργίες
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
|---|---|
| Ικανότητα δύναμης: | 1-10KVA |
| Αποτελεσματικότητα: | 95% |
Σε απευθείας σύνδεση UPS 20kVA-80kVA 0ms χρόνος μεταφοράς υψηλής συχνότητας
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 0,9 |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 220V |
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS |
Uninterruptible υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS παροχής ηλεκτρικού ρεύματος 1KVA 2KVA 3KVA 6KVA 10KVA
| Όνομα προϊόντων: | Παράγοντας 1,0 σε απευθείας σύνδεση UPS PT σειρά 1Kva υψηλής δύναμης υψηλής συχνότητας σε 10Kva |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Uninterruptible υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS 3KVA 6KVA 12A
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Καθαρή σε απευθείας σύνδεση UPS κυμάτων ημιτόνου ενιαία φάση υψηλής συχνότητας για τον υπολογιστή
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Ηλεκτρονικό UPS χαμηλής συχνότητας με προστασία οθόνης LCD υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπέρβασης θερμοκρασίας & υψηλής απόδοσης 1
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
Οθόνη LCD υψηλής συχνότητας Online UPS Ασφαλής Ισχύς 1kVA-10kVA με Συντελεστή Ισχύς Εξόδου 1.0
| Αποδοτικότητα: | ≥95.5% |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 1.0 |
Υψηλής συχνότητας Online UPS 1.0 Εξόδου Προστασία Συντελεστή Ισχύος Υπερφόρτωση/Βραχυκύκλωμα/Υπερβολική θερμοκρασία/Μπαταρία Χαμηλή τάση
| Ικανότητα δύναμης: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
| Επίδειξη: | LCD |

