Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ high efficiency online ups ] αγώνας 93 προϊόντα.
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS βραχυκύκλωμα υπερφόρτωσης CE ROHS πέρα από την προστασία θερμοκρασίας
| Όνομα προϊόντων: | Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS |
|---|---|
| Παράλληλη ικανότητα: | μέχρι 8 μονάδες |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP |
Προστασία μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS δύναμης με τη διεπαφή επικοινωνίας SNMP RS232 RS485
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP |
|---|---|
| Ικανότητα: | 20kVA-200kVA |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
Modular Online UPS Έως 8 μονάδες Προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπέρβασης θερμοκρασίας
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Efficiency: | 95% |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
20kVA-200kVA Μοδική ηλεκτρονική διατήρηση ισχύος UPS με RS232/RS485/SNMP επικοινωνιακή διεπαφή
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Frequency: | 50/60Hz |
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
Διαδικτυακό UPS χαμηλής συχνότητας με προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπερθερμοκρασίας RS232/USB/SNMP Διεπαφή επικοινωνίας
| Αποδοτικότητα: | 1 |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
| Επίδειξη: | LCD |
Χαμηλής συχνότητας 220V LCD UPS σε απευθείας σύνδεση καθαρό ημιτονοειδές κύμα
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | 1 |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
Χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS CE ROHS LCD καθαρή παραγωγή κυμάτων ημιτόνου επίδειξης
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
220V χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση βραχυκύκλωμα UPS πέρα από την προστασία θερμοκρασίας
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Επίδειξη: | LCD |
20kVA-200kVA Modular Online UPS Έως 8 Μονάδες Παράλληλη Δυνατότητα
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
Ηλεκτρονικό UPS 220V καθαρού ημιτονοειδούς κύματος χαμηλής συχνότητας με διεπαφή επικοινωνίας RS232/USB/SNMP
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | 0,9 |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |

