Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ lcd display uninterruptible power supply ] αγώνας 101 προϊόντα.
Μορφωματική σε απευθείας σύνδεση UPS LCD υψηλή επίδοση επίδειξης για τον υπολογιστή γραφείων
| Όνομα Προϊόντος: | Μορφωματική σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS, μορφωματικός τύπος UPS, σ |
|---|---|
| Φάση: | τριφασικός στη σταδιακή κατάργηση τρία |
| Τύπος: | On-line |
Uninterruptible ηλεκτρικά συστήματα υψηλής συχνότητας UPS ενιαίας φάσης 1-10Kva σε απευθείας σύνδεση
| Όνομα προϊόντων: | Uninterruptible ηλεκτρικά συστήματα υψηλής συχνότητας UPS ενιαίας φάσης 1-10Kva σε απευθείας σύνδεση |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
Αληθινή διπλή υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS μετατροπής με την επίδειξη των οδηγήσεων/LCD
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρος |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
Τεχνολογίας UPS σε απευθείας σύνδεση ενιαίας φάσης διπλής μετατροπής συνεχούς Γ παροχής ηλεκτρικού ρεύματος
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τάξη |
|---|---|
| Υλικό: | ABS/Metal |
| Χρώμα: | μαύρος |
10Kva σε απευθείας σύνδεση Uninterruptible ηλεκτρικό σύστημα υψηλής συχνότητας UPS
| Όνομα προϊόντων: | Uninterruptible ηλεκτρικό σύστημα υψηλής συχνότητας UPS ενιαίας φάσης σε απευθείας σύνδεση UPS 10Kva |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης: | 1.0 |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
Σε απευθείας σύνδεση ενιαία φάση UPS 1-10kva PF 1,0 διπλός-μετατροπής
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/USB/GPRS/Dry επαφή |
|---|---|
| Επίδειξη: | Επίδειξη LCD |
| Αποδοτικότητα: | ≥95.5% |
Χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS CE ROHS LCD καθαρή παραγωγή κυμάτων ημιτόνου επίδειξης
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
220v LCD οθόνη χαμηλής συχνότητας online ups με καθαρή έξοδο κύματος sinus
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V |
| Αποτελεσματικότητα: | 0.9 |
Uninterruptible σε απευθείας σύνδεση UPS 3KVA 10KVA παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υψηλής συχνότητας
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
≥95,5% Απόδοση Εικονική οθόνη LCD υψηλής συχνότητας online ups 6kva / 10kva
| χωρητικότητα μπαταρίας: | 10-100AH |
|---|---|
| Δυναμικό μπαταρίας: | 48V/96V/192V/384V |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |

