Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ lcd display uninterruptible power supply ] αγώνας 101 προϊόντα.
Uninterruptible υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS 3KVA 6KVA 12A
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Σε απευθείας σύνδεση μπαταρία εφεδρικό 220V υψηλής συχνότητας 6kVA-10kVA LCD/LED
| Ικανότητα δύναμης: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
Επίδειξη 12V 7Ah 10000W 10Kva μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS LCD
| Όνομα προϊόντων: | Παράγοντας 1,0 σε απευθείας σύνδεση UPS PT σειρά 1Kva δύναμης υψηλής συχνότητας σε 10Kva |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Καθαρό κύμα 3KW 1KVA ημιτόνου για τη σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα UPS κεντρικών υπολογιστών
| Όνομα προϊόντων: | Παράγοντας 1,0 σε απευθείας σύνδεση UPS PT σειρά 1Kva υψηλής δύναμης υψηλής συχνότητας σε 10Kva |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος ραφιών |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Ρυθμιστής τάσης επίδειξης AVR των οδηγήσεων LCD με το συγγενή Humidity≤95%
| Επίδειξη: | LCD/LED |
|---|---|
| Δύναμη: | 2KVA-3000KVA |
| Τάση εισαγωγής: | 380V-480V |
200Ah μπαταρία λιθίου-σιδήρου-φωσφορικού οικιακής ενέργειας 48V
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 24V/48V/51.2V |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Προαιρετικό ((LED, LCD) |
| Αξία: | Α |
Διαλογικός 600VA 5KVA Uninterruptible UPS αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου γραμμών
| Προστασία: | Προστασία χαμηλής τάσης, υπερτίμηση απαλλαγής υπερφόρτωσης |
|---|---|
| Τύπος: | Ράφι ή πύργος |
| Φάση: | ενιαία φάση |
Μονοφασικό 1kva 10Kva Ηλεκτρονικό UPS Power Guard υψηλής συχνότητας
| Ονομασία προϊόντος: | Ενιαία φάση σε απευθείας σύνδεση UPS, 1kva στη σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα UPS, σπίτι UPS 1 |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης: | 1.0 |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
1KVA καθαρή ημιτόνου κυμάτων UPS ηλεκτρικού ρεύματος παροχής σειρά εισαγωγής υπερφόρτωσης 220V 230V 240VA ευρεία
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac ή 110/120Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεων ή LCD για προαιρετικό |
20KVA σε απευθείας σύνδεση σύστημα UPS, εφεδρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος UPS με των οδηγήσεων/επίδειξη LCD
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρος |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |

