Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ lcd display uninterruptible power supply ] αγώνας 101 προϊόντα.
Γραμμή-διαλογικό UPS 400-2000va (πλαστικό) 3000va (διανοητικό) για το στήριγμα δύναμης γραφείων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 20~30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Συντελεστής ισχύος 0,8 Γραμμή Διαδραστική Αγνή Σινικό κύμα UPS 1KVA ~ 5KVA Τύπος πύργου
| Προστασία: | Overvoltage |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής |
| Σχήμα κύματος: | Καθαρό κύμα sinus |
220V χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση βραχυκύκλωμα UPS πέρα από την προστασία θερμοκρασίας
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Επίδειξη: | LCD |
Διαδικτυακό UPS χαμηλής συχνότητας με προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπερθερμοκρασίας RS232/USB/SNMP Διεπαφή επικοινωνίας
| Αποδοτικότητα: | 1 |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
| Επίδειξη: | LCD |
Καθαρό κύμα χαμηλής συχνότητας UPS ημιτόνου με την προστασία \ \ βραχυκυκλώματος υπερφόρτωσης
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Ηλεκτρονικό UPS 220V καθαρού ημιτονοειδούς κύματος χαμηλής συχνότητας με διεπαφή επικοινωνίας RS232/USB/SNMP
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | 0,9 |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Είσοδος 220V χαμηλής συχνότητας Online UPS 3 φάσεων
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
Καθαρός παράλληλος κυμάτων ημιτόνου υψηλής συχνότητας UPS RS485 10KVA
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Τύπος υψηλής συχνότητας 1kva 2kva 3kva για το δίκτυο εξοπλισμού γραφείου
| Δυναμικότητα: | 10KVA-200KVA |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Εμφάνιση: | LCD |

