Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ lcd display uninterruptible power supply ] αγώνας 101 προϊόντα.
Gp33 3 φάσεις χαμηλής συχνότητας βιομηχανικές 10-200kva με διασύνδεση επικοινωνίας Rs232
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Εμφάνιση: | LCD |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
Υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS κυμάτων 10kva ημιτόνου ενιαίας φάσης
| Όνομα προϊόντων: | Παράγοντας 1,0 σε απευθείας σύνδεση UPS PT σειρά 1Kva δύναμης υψηλής συχνότητας σε 10Kva |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
16S17P Σύνδεση μπαταρίας 48V LiFePO4 μπαταρία για μακροχρόνια διάρκεια ζωής της μπαταρίας
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
Μορφωματικό σύστημα 3 φάση 20kva ραφιών UPS 19 ίντσας στην υψηλή συχνότητα 150kva
| Εφαρμογή: | Χρηματοδότηση, τηλεπικοινωνίες, εκπαίδευση, νοσοκομεία, transportation&other συσκευές δικτύων, κέντρ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: | 19» το ράφι τοποθέτησε το μορφωματικό UPS |
| Όνομα προϊόντων: | 3 μορφωματικό UPS ηλεκτρικό σύστημα 20KVA-150KVA συστημάτων UPS φάσης UPS |
RS232 τριφασική διπλή μετατροπή UPS 300KVA IGBT DSP
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Τριφασικά εμπορικά UPS UPS 10KVA-300KVA IGBT DSP διπλά συστήματα μετατροπής UPS |
| Τύπος μπαταριών: | Σφραγισμένη όξινη συντήρηση μολύβδου ελεύθερη |
Εικονική οθόνη άγγιξης υψηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση
| Τύπος μπαταρίας: | Συλλέκτης μολύβδου ή λιθίου |
|---|---|
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Εμφάνιση: | Εικονική οθόνη |
PTEC Rack Type Online High Frequency UPS 1KVA-10KVA με PF 1.0
| Αποτελεσματικότητα έως: | 95,5% |
|---|---|
| Φάση: | Ενιαία φάση εισόδου και εξόδου |
| Διασύνδεση επικοινωνίας: | RS232, USB, SNMP, στεγνή επαφή |
Σε απευθείας σύνδεση UPS 20kVA-80kVA 0ms χρόνος μεταφοράς υψηλής συχνότητας
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 0,9 |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 220V |
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS |
RJ45 Ακαθάριστη γραμμή κύματος αλληλεπιδράσεων για υπολογιστή / τράπεζα / τερματικό
| Διασύνδεση: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Σπίτι UPS υψηλής συχνότητας ενιαίας φάσης 1kva 10Kva on-line
| Όνομα προϊόντων: | Ενιαία φάση σε απευθείας σύνδεση UPS, 1kva στη σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα UPS, σπίτι UPS 1 |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης: | 1.0 |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |

