Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ online ups power supply ] αγώνας 148 προϊόντα.
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS βραχυκύκλωμα υπερφόρτωσης CE ROHS πέρα από την προστασία θερμοκρασίας
| Όνομα προϊόντων: | Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS |
|---|---|
| Παράλληλη ικανότητα: | μέχρι 8 μονάδες |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP |
Σε απευθείας σύνδεση UPS 20kVA-80kVA 0ms χρόνος μεταφοράς υψηλής συχνότητας
| Παράγοντας δύναμης παραγωγής: | 0,9 |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 220V |
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS |
Μορφωματική σε απευθείας σύνδεση αποδοτικότητα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος 50/60Hz συνεχής 95%
| Συχνότητα: | 50/60hz |
|---|---|
| Ικανότητα: | 20kVA-200kVA |
| Όνομα προϊόντων: | Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS |
Χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS CE ROHS LCD καθαρή παραγωγή κυμάτων ημιτόνου επίδειξης
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
220V χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση βραχυκύκλωμα UPS πέρα από την προστασία θερμοκρασίας
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Επίδειξη: | LCD |
Καθαρό κύμα χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS ημιτόνου με το SNMP RS232 USB
| Αποδοτικότητα: | 1 |
|---|---|
| Επίδειξη: | LCD |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
95% Απόδοση Αρθρωτό Συνεχές Τροφοδοτικό Παράλληλο Έως 8 Μονάδες Συχνότητα 50/60Hz
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
20kVA-200kVA Modular Online UPS Έως 8 Μονάδες Παράλληλη Δυνατότητα
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
Ηλεκτρονικό UPS χαμηλής συχνότητας με προστασία οθόνης LCD υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπέρβασης θερμοκρασίας & υψηλής απόδοσης 1
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
Διαδικτυακό UPS χαμηλής συχνότητας με προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπερθερμοκρασίας RS232/USB/SNMP Διεπαφή επικοινωνίας
| Αποδοτικότητα: | 1 |
|---|---|
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
| Επίδειξη: | LCD |

