Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ online ups power supply ] αγώνας 148 προϊόντα.
10KVA σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος UPS Uninterruptible
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
| Φάση: | Εισαγωγή τριών φάσεων, παραγωγή 3:3 τριών φάσεων |
Μετατροπή DSP IGBT χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση UPS 20KVA Dounble
| Εφαρμογή: | Γραφείο, εγκαταστάσεις υπολογιστών, ασφάλεια, έλεγχος, συναγερμός, τηλεπικοινωνίες, ιατρικές, ενοργά |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση, χαμηλής συχνότητας σε απευθείας σύνδεση, 3 φάσεις σε 3 καταργεί σταδιακά |
| Όνομα προϊόντων: | Αληθινή σε απευθείας σύνδεση τεχνολογία dounble-μετατροπής, μετατροπή που εκτελείται από IGBT χαμηλή |
Επίδειξη 12V 7Ah 10000W 10Kva μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS LCD
| Όνομα προϊόντων: | Παράγοντας 1,0 σε απευθείας σύνδεση UPS PT σειρά 1Kva δύναμης υψηλής συχνότητας σε 10Kva |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Καθαρή τριφασική σε απευθείας σύνδεση UPS ημιτόνου δύναμη τύπων πύργων κυμάτων 10KVA
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Κυματική μορφή: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Ηλεκτρονική μονάδα αδιάλειπτης ισχύος LCD 220V χαμηλής συχνότητας με υψηλή απόδοση
| Αποδοτικότητα: | 0,9 |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Επίδειξη: | LCD |
Modular Online UPS Έως 8 μονάδες Προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπέρβασης θερμοκρασίας
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Efficiency: | 95% |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Τροφοδοτικό αδιάλειπτης τροφοδοσίας LCD 0ms υψηλής απόδοσης 95,5%.
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | 0ms |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/τη χαμηλή τάση μπαταριών |
Χαμηλής συχνότητας 220V LCD UPS σε απευθείας σύνδεση καθαρό ημιτονοειδές κύμα
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | 1 |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
Ηλεκτρονικό UPS 220V καθαρού ημιτονοειδούς κύματος χαμηλής συχνότητας με διεπαφή επικοινωνίας RS232/USB/SNMP
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | 0,9 |
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
220v LCD οθόνη χαμηλής συχνότητας online ups με καθαρή έξοδο κύματος sinus
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V |
| Αποτελεσματικότητα: | 0.9 |

