Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ pure sine wave ups ] αγώνας 239 προϊόντα.
3KVA τυποποιημένη αληθινή σιωπή ημιτόνου UPS που τρέχει με το υλικό ABS/μετάλλων
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων ημιτόνου τύπων πύργων, γραμμή διαλογικό UPS με Avr για τον υπολογιστή
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
0,7 κύμα UPS, διαλογικός UPS 1KVA~5KVA τύπος ημιτόνου παράγοντα δύναμης πύργων γραμμών
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Τροποποιημένος ημιτόνου τοίχος αναστροφέων κυμάτων 300W 1KW 5KW ηλιακός που τοποθετείται
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Υψηλής απόδοσης αλληλεπιδραστική γραμμή sinus wave ups 600va / 800va / 1200va
| Κυματοειδές: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Αδιάβροχο: | GSM |
Τροποποιημένος αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου σειράς 300W 3000W σ. IV εναλλασσόμενο ρεύμα
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Εγχώρια αποθήκη 300W αναστροφέων δύναμης κυμάτων PWM σε 3000W για τον ηλεκτρικό εξοπλισμό
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS κυμάτων 10kva ημιτόνου ενιαίας φάσης
| Όνομα προϊόντων: | Παράγοντας 1,0 σε απευθείας σύνδεση UPS PT σειρά 1Kva δύναμης υψηλής συχνότητας σε 10Kva |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Κύμα 10KVA τρία εισαγμένη φάσεις σε απευθείας σύνδεση υψηλή συχνότητα UPS ημιτόνου
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
10ms αναστροφέας ηλιακής ενέργειας βουλευτών 2000W 230Vac βουλευτή μεταφοράς
| Όνομα προϊόντων: | καθαρός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου αναστροφέων ηλιακής ενέργειας ΣΕΙΡΆΣ 2000W 230Vac MP/MPS, σπίτι |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | >=96% (τρόπος εναλλασσόμενου ρεύματος) |
| Συχνότητα εισαγωγής: | 45-65Hz |

