Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ pure sine wave ups ] αγώνας 239 προϊόντα.
Τροποποιημένο εναλλασσόμενο ρεύμα UPS επίδειξης αναστροφέων LCD κυμάτων ημιτόνου σ. IV σειρά/διακόπτης αναστροφέων
| Επίδειξη: | LCD |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | Τροποποιημένο κύμα ημιτόνου |
Καθαρή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος αναστροφέων ημιτόνου εναλλασσόμενου ρεύματος 220V ABS μετάλλων με τη μετατροπή του συνεχούς ρεύματος στο εναλλασσόμενο ρεύμα
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
Τροποποιημένη εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης κυμάτων ημιτόνου με την περίπτωση αργιλίου για το αυτοκίνητο
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εμφάνιση: | LCD/LED προαιρετικός |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Η εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης AC220V 50/60Hz τροποποίησε τη σειρά σ. IV κυμάτων 3000W 5000B ημιτόνου
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| εξόδου: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
| Προστασία: | υπερφόρτωση και βραχυκύκλωμα |
Ευφυής προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος αναστροφέων 1500W-3000W δύναμης κυμάτων ημιτόνου
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Τροποποιημένη μετατροπή υψηλής αποδοτικότητας σειράς σ. IV αναστροφέων δύναμης αυτοκινήτων κυμάτων ημιτόνου
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Προσαρμοσμένη τροποποιημένη σειρά σ. IV αναστροφέων αυτοκινήτων κυμάτων ημιτόνου προαιρετικοί δείκτες LCD/των οδηγήσεων
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Το εναλλασσόμενο ρεύμα 220V τροποποίησε την ενέργεια δεικτών των οδηγήσεων σειράς LCD σ. IV αναστροφέων αυτοκινήτων κυμάτων ημιτόνου - αποταμίευση
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
Τροποποιημένα ημιτόνου κυμάτων ευφυή δύναμης αναστροφέων έτη εξουσιοδότησης μετάλλων/ABS υλικά 2
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
καθαρή γραμμή διαλογικό UPS 300W κυμάτων ημιτόνου 110vac 220v για τον υπολογιστή
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Overvoltage |
| Τάση παραγωγής:: | 110V/220V |

