Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ pure sine wave ups ] αγώνας 239 προϊόντα.
1.5KVA τυποποιημένο καθαρό διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου πιστοποιητικό CE Rohs ISO γραμμών
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου ABS/μετάλλων 1KVA~5KVA για POS τη μηχανή
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου ABS/μετάλλων με Overvoltage την προστασία
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου τύπων πύργων με το υλικό ABS/μετάλλων
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
Εφεδρικός καθαρός τύπος πύργων κυμάτων UPS ημιτόνου δύναμης με το υλικό ABS/Metal για POS τη μηχανή
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
καθαροί αναστροφείς ηλιακών συστημάτων UPS κυμάτων ημιτόνου 300W 5KW MPPT
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| παραγωγή: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |
καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου 110vac 220vac για την Uninterruptible παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υπολογιστών
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Υπέρτασης |
| Τάση εξόδου:: | 110V/220V |
διαλογικά UPS 1% κυμάτων ημιτόνου 110vac 220vac καθαρά ανταλλακτικά PCB γραμμών για τον υπολογιστή
| Προστασία: | Overvoltage |
|---|---|
| Τάση παραγωγής:: | 110V/220V |
| Εφαρμογή:: | Υπολογιστής/οικονομικοί ασφάλεια/έλεγχος/συναγερμός, κυκλοφορία, κυβέρνηση |
Γραμμών διαλογική Γ παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων UPS ημιτόνου τεχνολογίας καθαρή 1KVA 5KVA
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
|---|---|
| Μάρκα | G-tech UPS |

