Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ pure sine wave ups ] αγώνας 239 προϊόντα.
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups χωρητικότητα μπαταρίας 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
|---|---|
| Τεχνολογία: | 220V/230V/240V |
| Ικανότητα δύναμης: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
Καθαρή σε απευθείας σύνδεση UPS LCD κυμάτων 6KVA 10KVA ημιτόνου επίδειξη υψηλής συχνότητας
| Παράγοντας δύναμης: | Παράγοντας 1,0 δύναμης |
|---|---|
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| εφαρμογή: | Υπολογιστής, τηλεπικοινωνίες, δικτύωση, ασφάλεια, έλεγχος |
Χαμηλής συχνότητας 220V LCD UPS σε απευθείας σύνδεση καθαρό ημιτονοειδές κύμα
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | 1 |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
Αδιάλειπτη τροφοδοσία καθαρού ημιτονοειδούς κύματος χαμηλής συχνότητας με προστασία υπερφόρτωσης
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
5KVA καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
1KVA καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
2KVA καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
| Εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Overvoltage |
Αληθινό κύμα UPS, καθαρό κύμα UPS ημιτόνου για POS τη μηχανή/υπολογιστής ημιτόνου σειράς SL
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
1.5KVA καθαρός διαλογικός UPS κυμάτων ημιτόνου πύργος γραμμών/πυκνός Mountable τύπος
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |
3KVA καθαρή Overvoltage δύναμης γραμμών διαλογική UPS κυμάτων ημιτόνου μακροχρόνια εφεδρική προστασία
| εφαρμογή: | Στήριγμα δύναμης για τον υπολογιστή, lap-top… |
|---|---|
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
| Προστασία: | Υπέρτασης |

