Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ solar power storage li ion battery ] αγώνας 26 προϊόντα.
Επανακαταλογηστέο πακέτο 12.8V 18.75Ah 75000mAh 240Wh μπαταριών LiFePO4
| Εφαρμογή: | Ενεργειακή αποθήκευση, ηλιακή ενέργεια |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φορητός ανεφοδιασμός ισχύος της μπαταρίας σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4 |
| Ζωή κύκλων: | >2000 χρόνοι |
Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης 50A-300A LFP-μπαταρία προσαρμοσμένη για την ηλιακή σας λύση
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιώ τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
2400WH λίθιου ιονικό φωσφορικού άλατος ρεύμα δαπανών μπαταριών ανώτατο 100A
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
LiFePO4 ανώτατο ρεύμα δαπανών πακέτων 100A μπαταριών 5000 φορές ζωή κύκλων
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| ενέργεια: | 4800Wh |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
12KG-100KG μπαταρία LiFePO4 με υψηλή ενεργειακή πυκνότητα 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Αξία: | Α |
24V Pack Voltage Output Λυθίου-Σιδήρου-Φωσφορικής μπαταρίας και μακράς διάρκειας για την αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Προϊόν Na Me: | 12V24V48V |
|---|---|
| Διάσταση: | 600*460*457mm |
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
Μακροχρόνια και ισχυρή μπαταρία LFP με μπαταρία 12V24V48V για αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Προαιρετικό ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Προϊόν Na Me: | 12V24V48V |
Μεγιστοποιήστε το ενεργειακό σας δυναμικό με τη μπαταρία LiFePO4 κατηγορίας Α και το βέλτιστο βάρος της μπαταρίας
| Χρησιμοποιήστε τη ζωή: | >10 χρόνια |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Προαιρετικό ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Βάρος της μπαταρίας: | / |
Διαφάνεια Bluetooth Standard Size Πακέτο μπαταρίας LiFePO4 με απόδοση και εκτός δικτύου
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Τελική τάση εκφόρτωσης: | / |
| Τύπος: | LiFePO4 |

