Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ solar power storage li ion battery ] αγώνας 26 προϊόντα.
li-ion battery for solar energy storage
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κουτί και ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/t |
12V επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V μπαταριών Lifepo4 λι ιονική για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12V επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V μπαταριών Lifepo4 λι ιονική για την ενεργειακή αποθήκευση |
| Τελικός τύπος: | F2 |
Επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V ηλιακής ενέργειας Lifepo4 UPS για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) για την ενεργειακή αποθήκευση |
| Τελικός τύπος: | F2 |
Black Lifepo4 Battery Pack 24v 100ah Li Ion Rechargeable Battery Pack
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
| Τύπος μπαταριών: | πακέτο μπαταριών 24v LiFePO4 |
Φορητό πακέτο μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος 12V lifepo4
| Εφαρμογή: | Τα lap-top, μίνι ψυγεία, κηφήνες, τηλεφωνούν στη χρέωση, τον ανεμιστήρα, την ενεργειακή αποθήκευση, |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό πακέτο μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος 12V lifepo4 |
Φορητό πακέτο 19.2V 27Ah 162000mAh μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος Lifepo4
| Εφαρμογή: | Τα lap-top, μίνι ψυγεία, κηφήνες, τηλεφωνούν στη χρέωση, τον ανεμιστήρα, την ενεργειακή αποθήκευση, |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Όνομα προϊόντων: | Φορητοί προμηθευτές πακέτων μπαταριών σταθμών παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος lifepo4 |
επαναφορτιζόμενη μπαταρία 12.8V 6Ah Lifepo4 για την ενεργειακή αποθήκευση
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V6Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | F2 |
μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 12.8V 100Ah για Telcom
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V100Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | M8 |
Μπαταρία υψηλής ικανότητας 12V LiFePO4 για την όξινη αντικατάσταση μολύβδου
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12v λι ιονική μπαταριών Lifepo4 επανακαταλογηστέα μπαταριών 12V αντικατάσταση μπαταριών μολύβδου όξι |
| Τελικός τύπος: | F2 |
Bluetooth οθόνη Λίθιο-Ιόνιο-Φωσφορική μπαταρία 600*460*457mm για εμπορική χρήση
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
| Ενέργεια πυκνότητα: | / |

