Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ solar power storage li ion battery ] αγώνας 26 προϊόντα.
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Τελική τάση εκφόρτωσης: | / |
| Τύπος: | Lifepo4 |
LiFePO4 ικανότητα πακέτων 100Ah μπαταριών για την πώληση
| Τάση: | 3.2V |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
LiFePO4 πακέτο μπαταριών 24V/48V100Ah με την εξουσιοδότηση 3 ετών
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
100A αποθήκευση υψηλής ικανότητας μπαταριών 4800WH φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου ενεργειακή
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| ενέργεια: | 4800Wh |
Μακροχρόνιο κύκλων ζωής λίθιου ιονικό φωσφορικού άλατος ρεύμα δαπανών μπαταριών 100A ανώτατο
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
100Ah πακέτο μπαταριών λίθιου LiFePO4 με το έξυπνο σύστημα BMS
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτος |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |

