Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ telecom sealed lead acid battery ] αγώνας 51 προϊόντα.
Όξινη μπαταρία 12v 12ah μολύβδου συντήρησης ελεύθερη σφραγισμένη για το σύστημα UPS
| Ικανότητα: | το 12Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 3.4Kg |
UPS όξινη μπαταρία 12v 65ah μολύβδου συντήρησης ελεύθερη σφραγισμένη για τις τηλεπικοινωνίες
| Ικανότητα: | το 55Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 20.20Kg |
2.55kg weight maintenance free sealed lead acid battery for UPS, Telecom, Alarm system and solar system
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,55 κλ |
Το σύστημα συναγερμών ηλιακών συστημάτων σφράγισε την όξινη μπαταρία 12v 80ah μολύβδου
| Ικανότητα: | 80Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 22.20Kg |
η βαλβίδα ρύθμισε τη σφραγισμένη όξινη μπαταρία 12v 7ah για τις τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα, σύστημα μολύβδου συναγερμών
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
2.55 Kg 12V 9Ah Sealed type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Ικανότητα: | 9ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,55 κλ |
2.55kg Weight 12v 9ah Valve Regulated Sealed Lead Acid Battery For Ups, Telecom, Alarm System And Solar System
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
2.05kg weight sealed sulfuric acid battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Ικανότητα: | 7ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
η επανακαταλογηστέα βαλβίδα 12v 9ah ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για το σύστημα UPS
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | περ. 2.5kg |
2.55kg weight valve regulated sealed lead acid storage battery 12v 9ah for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Ικανότητα: | 9ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | 2,55 κλ |

