Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ telecom sealed lead acid battery ] αγώνας 51 προϊόντα.
AGM VRLA 12V 200Ah ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα ηλιακής ενέργειας, UPS, τηλεπικοινωνίες, συσκευές ελέγχου προσπέλασης
| Ικανότητα: | 200Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 58 κλ |
Μέγιστο ρεύμα εκφόρτισης ανασυνδυασμένης αεριζόμενης μπαταρίας μολύβδου 300A
| Τελικός τύπος: | Περασμένος κλωστή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
| Διαστάσεις: | L*W*H=330*172*214mm |
VRLA αέρισε την όξινη μπαταρία 330*172*214mm μολύβδου για τη βιομηχανική οικιακή χρήση
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
|---|---|
| Διαστάσεις: | L*W*H=330*172*214mm |
| Βάρος: | 31kg |
δύο ετών συντήρηση-ελεύθερη Lead-Acid μπαταρία εξουσιοδότησης που λειτουργεί θερμοκρασία-15℃~50℃
| Μόνο ποσοστό απαλλαγής: | ≤3%/month |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία: | -15℃~50℃ |
12v 100ah VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για το ηλιακό σύστημα συναγερμών
| Ικανότητα: | το 100Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12v |
| Βάρος: | Περ. 34.50Kg |
Αξιόπιστη βαλβίδα ρυθμιζόμενη μπαταρία ολικού οξέος σειρά VP βαθύ κύκλο μπαταρία 12V
| Υλικό: | Οξύ μολύβδου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -15℃~50℃ |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
Η βαλβίδα UPS ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου με το ανώτατο ρεύμα απαλλαγής 300A
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 300A |
| Μόνο ποσοστό απαλλαγής: | ≤3%/month |
όξινη μπαταρία μολύβδου 12v100AH VRLA για το σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 20~30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
F1/F2 τελικό 12v 9ah VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |

