Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ telecom sealed lead acid battery ] αγώνας 51 προϊόντα.
Τελικό F1 σφράγισε την όξινη μπαταρία 12v 200ah μολύβδου για τις τηλεπικοινωνίες UPS
| Ικανότητα: | το 200Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 58.00Kg |
2.55kg weight valve regulated sealed lead acid batteries 12v 9ah for Telecom,solar system,alarm system
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Ικανότητα: | 9A |
| Τάση: | 12V |
2.55kg weight 12v 9ah valve regulated sealed lead acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Υλικό: | Τυπωμένος |
|---|---|
| Ικανότητα: | το 9Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
| Τάση: | 12V |
12v rechargeable sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Ικανότητα: | το 7Ah@20hr-rate σε 1.75V ανά κύτταρο @25 Γ |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 2,05 κλ |
F1 τελικό 12 βολτ σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου για τα συστήματα UPS
| Τάση: | 12V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12 βολτ σφράγισε την όξινη μπαταρία μολύβδου, όξινη μπαταρία μολύβδου υψηλής ικανότητας για τα συστή |
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
12V 7Ah VRLA ρυθμιζόμενη μπαταρία μολύβδου επαναφορτιζόμενη σφραγισμένη μπαταρία μολύβδου
| Διάρκεια κύκλου: | 500-1000 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 7Ah |
| Εφαρμογή: | UPS, ηλιακό σύστημα, σύστημα τηλεπικοινωνιών |
Τελικό F1 σφράγισε την όξινη μπαταρία 12v 200ah μολύβδου για τις τηλεπικοινωνίες UPS
| Ικανότητα: | 12V 200Ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 58.00Kg |
η βαλβίδα ρύθμισε τις σφραγισμένες όξινες μπαταρίες 12v 7ah για τις τηλεπικοινωνίες, ηλιακό σύστημα, σύστημα μολύβδου συναγερμών
| Ικανότητα: | 7ah |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Σφραγισμένος τύπος: | Σφραγισμένος |
Όξινη μπαταρία 12v 100ah μολύβδου συντήρησης ελεύθερη σφραγισμένη για τις τηλεπικοινωνίες UPS
| Ικανότητα: | το 100Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Τάση: | 12V |
| Βάρος: | Περ. 29.50Kg |
2.55 Kg 12 volt sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Ικανότητα: | 9ah |
| Τάση: | 12V |

