Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups power supply for home ] αγώνας 144 προϊόντα.
Διαλογικό μιμούμενο κύμα PWM UPS 600VA~5000VA ημιτόνου γραμμών για τη συσκευή σπιτιών/γραφείων/βάσεων δεδομένων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 20~30 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Φιλικό προς το χρήστη και ανθεκτικό πακέτο μπαταριών LiFePO4 για την αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | περίπου 20 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Οικιακό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας LW-10K Τείχος LiFePO4 μπαταρία
| Διάρκεια ζωής: | 10 χρόνια |
|---|---|
| Χρώμα μπαταριών: | Λευκό |
| Προστασία εισόδου: | IP65 |
Σπίτι Εφεδρική Ενέργεια Συστήματα αποθήκευσης ενέργειας Λιθίου Συστήματα μπαταρίας με Smart BMS 48V 100Ah
| Περίοδος Εγγύησης: | 10 ετών |
|---|---|
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 24V/48V/51.2V |
| Χρησιμοποιώ τη ζωή: | >10 χρόνια |
Γραμμή διαλογικό σε μη απευθείας σύνδεση 500VA 300W PWM UPS για το στήριγμα εγχώριας δύναμης
| Μορφή κύματος εξόδου: | PWM |
|---|---|
| Μάρκα: | G-Tech |
| Επίδειξη: | LED/LCD προαιρετικός |
Ασφαλής σταθερός 12V LiFePO4 μπαταρία μπαταρία επαναφορτιζόμενο λίθιο σίδηρο φωσφορικό ιδανικό για ηλεκτρικά ποδήλατα και ηλεκτρικά εργαλεία
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ελαφριά και ισχυρή μπαταρία LiFePO4 12V 100ah με πυκνότητα ενέργειας 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
PTEC Online Διπλής μετατροπής Μονό φάσης UPS 1-10kva PF 1.0
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος: | Τύποι πύργων υψηλής συχνότητας |
|---|---|
| Υπηρεσία: | OEM/ODM |
| Τεχνική ένταση: | 220V/230V/240V |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Τελική τάση εκφόρτωσης: | / |
| Τύπος: | Lifepo4 |
5Ah-100Ah εφεδρική μίνι ΣΥΝΕΧΉΣ UPS Uninterruptible πηγή ισχύος ECO
| Ικανότητα μπαταριών: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |

