Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups power supply for home ] αγώνας 144 προϊόντα.
Μακροχρόνια και ισχυρή μπαταρία LFP με μπαταρία 12V24V48V για αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Προαιρετικό ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Προϊόν Na Me: | 12V24V48V |
Μίνι 100V-240V Uninterruptible πηγή ισχύος ECO 2-3 ώρες που χρεώνουν την περίοδο
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging period: | 2~3Hours |
| Product Name: | Mini DC UPS |
Αδιάλειπτη παροχή ενέργειας (UPS) υψηλής ισχύος και υψηλής συχνότητας, προσφέροντας υψηλή ικανότητα υπερφόρτωσης και γρήγορο χρόνο απόκρισης, εξασφαλίζοντας εφεδρική τροφοδοσία σε συστήματα έκτακτης ανάγκης
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ευέλικτο Mini DC UPS σχεδιασμένο για συστήματα ανανεώσιμων πηγών ενέργειας και εφαρμογές εκτός δικτύου, προσφέροντας αξιόπιστη εφεδρική τροφοδοσία
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
συνεχής χρόνος λιγότερο από 10ms μεταφοράς πηγής ισχύος 220V PWM UPS
| Ικανότητα μπαταριών: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Συχνότητα παραγωγής: | 50Hz/60Hz |
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
Οικονομικά υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα συσκευών 5Ah-100Ah δύναμης 100V-240V μίνι Uninterruptible/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
Οικονομικό Mini Uninterruptible Power Backup 100V-240V με χωρητικότητα μπαταρίας 5Ah-100Ah
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Περίοδος χρέωσης: | 2~3Hours |
Πηγή αδιάλειπτης ισχύος υψηλής απόδοσης χαμηλής συχνότητας με οθόνη LCD με έξοδο καθαρού ημιτονοειδούς κύματος
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
Δωρεάν συντήρηση 12V LiFePO4 μπαταρία Πακέτο ανθεκτική κατασκευή υψηλό ρυθμό εκφόρτισης Ιδανικό για εφεδρικές πηγές ρεύματος
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Πλήρης προστασία ενιαίας φάσης 110V/220V PWM UPS με την ενσωματωμένη μπαταρία
| Θέση προέλευσης:: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| προστασία:: | Υπέρτασης |
| Τάση εξόδου:: | 110V/220V |

