Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups power supply for home ] αγώνας 144 προϊόντα.
70Hz τριφασική τεχνολογία UPS Γ
| Εφαρμογή: | Μεταφορά, γραφείο, ιατρικό δωμάτιο υπολογιστών, κέντρο δεδομένων. |
|---|---|
| Τύπος: | Σε απευθείας σύνδεση |
| Φάση: | Τριφασικός στη σταδιακή κατάργηση τρία |
καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου 110vac 220vac για την Uninterruptible παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υπολογιστών
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Υπέρτασης |
| Τάση εξόδου:: | 110V/220V |
Εγχώρια αποθήκη 300W αναστροφέων δύναμης κυμάτων PWM σε 3000W για τον ηλεκτρικό εξοπλισμό
| Υλικό: | Metal/ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
24V Pack Voltage Output Λυθίου-Σιδήρου-Φωσφορικής μπαταρίας και μακράς διάρκειας για την αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Προϊόν Na Me: | 12V24V48V |
|---|---|
| Διάσταση: | 600*460*457mm |
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιώ τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
Αυτόματη σειρά ρυθμιστών τάσης AVR, ηλεκτρικός σταθεροποιητής επίδειξης LED/LCD για το εγχώριο δίκτυο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-25workdays |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Αληθινή διπλή υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS μετατροπής με την επίδειξη των οδηγήσεων/LCD
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρος |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
Αληθινή σε απευθείας σύνδεση διπλή μετατροπή UPS, 3 Kva σε απευθείας σύνδεση UPS με τον έλεγχο μικροεπεξεργαστών
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρος |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
6KVA ο σε απευθείας σύνδεση UPS πύργος υψηλής συχνότητας τοποθετεί τον τύπο με την ευρεία σειρά τάσης εισαγωγής
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
10KVA τεχνολογία UPS Γ υψηλής συχνότητας
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |

