Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups unit power supply ] αγώνας 157 προϊόντα.
εφεδρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υπολογιστών 65Hz Lifepo4 με τη λειτουργία Avr
| Μορφή κυμάτων παραγωγής: | PWM |
|---|---|
| Παροχή υπηρεσιών cOem: | ναι |
| Επίδειξη: | LED/LCD προαιρετικός |
Ηλεκτρονικό αδιάλειπτο τροφοδοτικό χαμηλής συχνότητας Επικοινωνία RS232/USB/SNMP
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Αποδοτικότητα: | 1 |
Αδιάλειπτη τροφοδοσία καθαρού ημιτονοειδούς κύματος χαμηλής συχνότητας με προστασία υπερφόρτωσης
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
|---|---|
| Κυματοειδές παραγωγής: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/USB/SNMP |
650va εφεδρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος υπολογιστών, σε μη απευθείας σύνδεση UPS με τη λειτουργία Avr
| Θέση προέλευσης:: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου:: | Β-650 |
| Προστασία: | Τάση |
10ms παροχή ηλεκτρικού ρεύματος χρονικών UPS μονάδων μεταφοράς 60W 120W με AGM 12V 7/9AHAH την μπαταρία
| Ευρεία τάση εισαγωγής: | 100-240vac |
|---|---|
| Χρόνος μεταφοράς: | <10 ms=""> |
| Επίπεδο θορύβου: | Λιγότερο από 40dB (1m) |
Τοπ τύπος υποδοχών ελεγχόμενων ΚΜΕ UPS υπολογιστών ηλεκτρικού ρεύματος μετάλλων παροχής/πλαστικής περίπτωσης
| Τάση παραγωγής:: | 220/230/240Vac |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | PC, δρομολογητής, POS επεξεργαστής επικοινωνίας μηχανών, βιομηχανικά προϊόντα |
| Επίδειξη: | Οδηγήσεις |
1500W καθαρός αναστροφέας δύναμης κυμάτων ημιτόνου, ηλιακός αναστροφέας κυμάτων ημιτόνου 45-65Hz
| materia: | Metal/ABS |
|---|---|
| Απεικόνιση: | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Αποδοτικότητα: | >=96% (Λειτουργία AC) |
360W μιμούμενη 600VA ημιτόνου παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κυμάτων UPS εφεδρική
| Θέση προέλευσης:: | ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα:: | Γ-τεχνολογία |
| Επίδειξη:: | LED/LCD προαιρετικός |
Σκληρό Μίνι DC UPS Μακροχρόνια Εφεδρική μπαταρία Παρέχοντας σταθερή ισχύ για ιατρικό εξοπλισμό και όργανα
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Συνεχές σύστημα έκτακτης ανάγκης πηγής ισχύος 50Hz 60Hz PWM
| Συχνότητα παραγωγής: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Συχνότητα εισαγωγής: | 50Hz/60Hz |
| Τάση εισαγωγής: | 220V |

