Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups unit power supply ] αγώνας 157 προϊόντα.
Προστασία μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS δύναμης με τη διεπαφή επικοινωνίας SNMP RS232 RS485
| Διεπαφή επικοινωνίας: | RS232/RS485/SNMP |
|---|---|
| Ικανότητα: | 20kVA-200kVA |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία |
20kVA-200kVA Modular Online UPS Έως 8 Μονάδες Παράλληλη Δυνατότητα
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
Μακροχρόνια και ισχυρή μπαταρία LFP με μπαταρία 12V24V48V για αποθήκευση ενέργειας στο σπίτι
| Αριθμός μοντέλου: | 1 kW 2 kW 3 kW 5 kW 8 kW 10 kW 15 kW |
|---|---|
| Εμφάνιση: | Προαιρετικό ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Προϊόν Na Me: | 12V24V48V |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Τελική τάση εκφόρτωσης: | / |
| Τύπος: | Lifepo4 |
Ενιαία φάση 220V 100W PWM UPS
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προστασία: | Overvoltage |
| Εφαρμογή: | υπολογιστής |
10Kva σε απευθείας σύνδεση Uninterruptible ηλεκτρικό σύστημα υψηλής συχνότητας UPS
| Όνομα προϊόντων: | Uninterruptible ηλεκτρικό σύστημα υψηλής συχνότητας UPS ενιαίας φάσης σε απευθείας σύνδεση UPS 10Kva |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης: | 1.0 |
| Τοποθετήστε τον τρόπο: | Τύπος πύργων |
Αδιάλειπτη παροχή ενέργειας (UPS) υψηλής ισχύος και υψηλής συχνότητας, προσφέροντας υψηλή ικανότητα υπερφόρτωσης και γρήγορο χρόνο απόκρισης, εξασφαλίζοντας εφεδρική τροφοδοσία σε συστήματα έκτακτης ανάγκης
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
συνεχής χρόνος λιγότερο από 10ms μεταφοράς πηγής ισχύος 220V PWM UPS
| Ικανότητα μπαταριών: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Συχνότητα παραγωγής: | 50Hz/60Hz |
| Τάση εισαγωγής: | 220V |
Ευέλικτο Mini DC UPS σχεδιασμένο για συστήματα ανανεώσιμων πηγών ενέργειας και εφαρμογές εκτός δικτύου, προσφέροντας αξιόπιστη εφεδρική τροφοδοσία
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Προστασία από υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα σταθμού αδιάλειπτης ισχύος 12W-60W Economic Mini
| Ονομασία προϊόντος: | DC UPS |
|---|---|
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |
| Τύπος μπαταριών: | λίθιο |

