Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ ups unit power supply ] αγώνας 157 προϊόντα.
Καθαρή υψηλή συχνότητα σε απευθείας σύνδεση UPS 6 κυμάτων ημιτόνου Uninterruptible στήριγμα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος Kva 10kva για τον υπολογιστή
| Μάρκα: | GTECH |
|---|---|
| Προστασία: | Προστασία υπερφόρτωσης |
| Ικανότητα UPS: | 6KAV-10KVA |
6KV σε απευθείας σύνδεση UPS διάγραμμα κυκλώματος σεβασμού UPS παροχής ηλεκτρικού ρεύματος επίδειξης υψηλής συχνότητας
| Μάρκα: | GTECH |
|---|---|
| Προστασία: | Προστασία υπερφόρτωσης |
| Ικανότητα UPS: | 6KAV-10KVA |
Σε απευθείας σύνδεση UPS 10kva ενέργειας εκτάκτου ανάγκης υψηλής συχνότητας προστασία υπερφόρτωσης ανεφοδιασμού
| Μάρκα: | GTECH |
|---|---|
| Προστασία: | Προστασία υπερφόρτωσης |
| Ικανότητα UPS: | 6KAV-10KVA |
Modular Online UPS Έως 8 μονάδες Προστασία υπερφόρτωσης/βραχυκυκλώματος/υπέρβασης θερμοκρασίας
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Efficiency: | 95% |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
20kVA-200kVA Μοδική ηλεκτρονική διατήρηση ισχύος UPS με RS232/RS485/SNMP επικοινωνιακή διεπαφή
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Frequency: | 50/60Hz |
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
Καθαρός υπολογιστής UPS ενιαίας φάσης 6Kva κυμάτων ημιτόνου on-line
| Όνομα προϊόντων: | Uninterruptible ηλεκτρικό σύστημα υψηλής συχνότητας UPS ενιαίας φάσης σε απευθείας σύνδεση UPS 10Kva |
|---|---|
| Παράγοντας δύναμης: | 1.0 |
| Μορφή κυμάτων: | Καθαρό κύμα ημιτόνου |
Uninterruptible παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος προστασία ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS υπερφόρτωσης σταθμών μίνι
| Ικανότητα μπαταριών: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 0℃~+40℃ |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Έκδοση τάσης συσκευής: | 12V24V48V |
|---|---|
| Χρησιμοποιώ τη ζωή: | >10 χρόνια |
| Max που απαλλάσσει το ρεύμα: | 50A ~ 300A |
Συσκευή μπαταρίας 12V24V48V LiFePO4 600*460*457mm βαθμού Α για υποστήριξη ενέργειας
| Μέγεθος μπαταρίας: | Πρότυπα/συνήθεια |
|---|---|
| Ενέργεια πυκνότητα: | / |
| Διάσταση: | 600*460*457mm |
Μακρύς μίνι εξοπλισμός ΣΥΝΕΧΟΥΣ UPS 100V-240V οικονομικός Uninterruptible δύναμης
| Τάση χρέωσης: | 100v-240v |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Μακροχρόνιο μίνι συνεχές ρεύμα UPS |
| Προστασία: | Υπερφόρτωση/βραχυκύκλωμα/πέρα από τη θερμοκρασία/την αντίστροφη πολικότητα |

