Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 100a lithium iron phosphate battery ] αγώνας 49 προϊόντα.
100Ah ανώτατη ζωή κύκλων ρευμάτων δαπανών πακέτων κυττάρων φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 100A 5000 φορές
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| ενέργεια: | 2400Wh |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Πακέτο μπαταριών φωσφορικού άλατος LiFePO4 σιδήρου λίθιου με 5000 φορές τη ζωή κύκλων
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ικανότητα: | 100Ah |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
Κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών 4800WH 100Ah LiFePO4
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
Εφεδρικό κύτταρο φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου πακέτων μπαταριών παροχής ηλεκτρικού ρεύματος LiFePO4
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
Πακέτο μπαταριών της Shell 48V 100AH Lifepo4 Alumium για τη ηλιακή ενέργεια
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτη |
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
Πακέτο μπαταριών υψηλής επίδοσης 48V100Ah LiFePO4, υψηλή ικανότητα, χαμηλό βάρος
| Εξουσιοδότηση: | 3-5 ετών |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα απαλλαγής: | 100A |
| λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας: | -20℃~65℃ |
πακέτο μπαταριών 100Ah LiFePO4 με την εξουσιοδότηση και το ανώτατο ρεύμα δαπανών 100A 3 ετών
| ενέργεια: | 4800Wh |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
| Ικανότητα: | 100Ah |
LiFePO4 μπαταρία 100Ah 5000 φορές ζωή κύκλων εξουσιοδότηση 3 ετών
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
LiFePO4 ανώτατο ρεύμα δαπανών πακέτων 100A μπαταριών 5000 φορές ζωή κύκλων
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| ενέργεια: | 4800Wh |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
Ελαφριά και ισχυρή μπαταρία LiFePO4 12V 100ah με πυκνότητα ενέργειας 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |

