Όλα τα Προϊόντα
-
Γ τεχνολογίας UPS
-
Καθαρή γραμμή διαλογικό UPS κυμάτων ημιτόνου
-
PWM UPS
-
Υψηλής Συχνότητας Online UPS
-
Μορφωματικό σε απευθείας σύνδεση UPS
-
Χαμηλή συχνότητα Online UPS
-
Εγχώρια αποθήκη αναστροφέων δύναμης
-
Μίνι συνεχές ρεύμα UPS
-
πακέτο μπαταριών lifepo4
-
VRLA ρύθμισε την όξινη μπαταρία μολύβδου
-
Σειρά AVR
-
Power Guard Ups
-
Stamatis ΕλλάδαΕίμαι πολύ ικανοποιημένος με τα προϊόντα γ-τεχνολογία, η ποιότητα είναι πολύ υψηλή και σταθερή, και με την καλή υπηρεσία, το εκτιμώ! -
Muhammad AshfaqΚαλή ποιότητα. Ταιριάξτε το πρόγραμμά μου καλά.
λέξεις-κλειδιά [ 100a lithium iron phosphate battery ] αγώνας 49 προϊόντα.
100A αποθήκευση υψηλής ικανότητας μπαταριών 4800WH φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου ενεργειακή
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| ενέργεια: | 4800Wh |
100Ah ανώτατο ρεύμα δαπανών μπαταριών 4800WH 100A φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 12.8V 100Ah για Telcom
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 12.8V100Ah μπαταρία φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου (LiFePO4) |
| Τελικός τύπος: | M8 |
Prismatic Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου με 3000 κύκλους ζωής
| Ικανότητα: | 100Ah |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
100h 12v μπαταρία λιθίου σιδήρου φωσφορικού με Bluetooth
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100Ah |
| Πεδίο θερμοκρασίας φόρτισης: | 0-45°C |
OEM 100Ah μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου με 3 χρόνια εγγύηση
| ενέργεια: | 1200Wh |
|---|---|
| Τάση παραγωγής: | 12V |
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
36V 100Ah Λίθιο σιδηροφωσφορικό μπαταρία πακέτο μπαταρία LFP
| Μέγιστο ρεύμα φόρτισης: | 60A |
|---|---|
| Δυναμική τάση: | 36V/48V/72V |
| Τύπος μπαταρίας: | LiFePO4 |
Τερματικό πακέτων M6 μπαταριών φωσφορικού άλατος σιδήρου λίθιου 4800WH 100Ah
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
| Ικανότητα: | 100Ah |
Πακέτο κυττάρων LiFePO4 100Ah Μπαταρία φωσφορικού σιδήρου λιθίου 3000 φορές διάρκεια ζωής
| Τάση παραγωγής: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Ζωή κύκλων: | 3000 φορές |
| Ανώτατο ρεύμα δαπανών: | 100A |
2400WH λίθιου ιονικό φωσφορικού άλατος ρεύμα δαπανών μπαταριών ανώτατο 100A
| Ζωή κύκλων: | 5000 Φορές |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | LiFePO4 |
| Εξουσιοδότηση: | 3 έτος |

